Egzaminy certyfikacyjne 2020/2021

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W roku akademickim 2020/2021 egzaminy certyfikacyjne z języków obcych przeprowadzane na Uniwersytecie Warszawskim będą miały formę zdalną, zarówno w części pisemnej jak i w części ustnej. Będą sprawdzały te same umiejętności, które były sprawdzane w formie stacjonarnej: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie oraz znajomość środków gramatyczno-leksykalnych.

Nowe godziny otwarcia sekretariatu

Sprawy organizacyjne

Od 9 listopada nastąpią zmiany w trybie pracy sekretariatu. Więcej informacji pod linkiem poniżej.

Ważność legitymacji i mLegitymacje

Sprawy organizacyjne

Uprzejmie informujemy, iż studenci, dla których elektroniczne legitymacje zostały wydrukowane (ELS, a więc zapisane w USOSie i widoczne w USOSweb), mogą wnioskować o mLegitymację, która tymczasem zastąpi tradycyjny druk. Plastikowe legitymacje zostaną przekazane na wydziały po wznowieniu normalnego trybu pracy.

Informacja o narzędziach do nauki zdalnej

Sprawy organizacyjne

Tutaj znajdą Państwo informację o narzędziach wykorzystywanych przez wykładowców w nauczaniu zdalnym.

Rejestracja na zajęcia w Instytucie Anglistyki (nie dotyczy studentów zaocznych) :

I rok 1 stopnia: 05-11.10.2020

II rok 1 stopnia: 04-11.10.2020

III rok 1 stopnia: 03-11.10.2020

I rok 2 stopnia: 09-11.10.2020

II rok 2 stopnia: 03-11.10.2020

Kursy: 10-14.10.2020 dla studentów II, III roku 1 stopnia i I, II roku 2 stopnia

Jeśli zajdzie potrzeba, rejestracje mogą zostać wydłużone.

Ścieżka nauczycielska 2019/2020

Sprawy organizacyjne

Zakładka dotycząca ścieżki nauczycielskiej została zaktualizowana o istotne informacje dla studentów I stopnia którzy rozpoczęli kształcenie w roku akademickim 2019/2020 - czyli w dn. 1 października 2020 są na drugim roku studiów licencjackich.

Informujemy że kształcenie nauczycielskie osób, które rozpoczęły studia przed dn. 1.10.2019 przebiega według dotychczasowych zasad, czyli NIC SIĘ NIE ZMIENIA.

Przewodnik dla studentów zagranicznych

Sprawy organizacyjne

Welcome Point UW przygotowało rozbudowany przewodnik dla studentów zagranicznych.

Informacja w sprawie ważności legitymacji studenckich

Sprawy organizacyjne

W związku z pytaniami dotyczącymi ważności legitymacji informujemy, że legitymacje studenckie, doktoranckie i służbowe nauczyciela akademickiego są ważne co najmniej do 30 listopada.

Rejestracja na zajęcia WF

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Rejestracja na zajęcia WF rozpocznie się 24 września o godz. 21.00. Oferta zajęć oraz harmonogram rejestracji znajduje się na stronie SWFiS UW.

Harmonogram festiwalu nauki

Nauka: wykłady otwarte
Nauka: warsztaty/szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych przez Instytut Anglistyki w ramach Festiwalu Nauki 2020