Strona 1 z 7.

Informacja dotycząca egzaminu wstępnego na studia II stopnia

Rekrutacja

Szanowni Państwo, informujemy że wybór specjalizacji w trakcie egzaminu wstępnego nie ogranicza w żaden sposób późniejszego wyboru seminariów i kursów w toku studiów.

Egzamin z języka angielskiego na poziomie C1 odbędzie się 15 września o godz 10.

Egzamin testowy odbędzie się 18 września o godz 10.

Oba egzaminy odbędą się na platformie kampus-rekrutacja.

Przyjmowanie dokumentów

Rekrutacja

Dokumenty będą przyjmowane w Instytucie Anglistyki, Warszawa, ul. Hoża 69, wejście główne, hol na parterze budynku. Lista wymaganych dokumentów znajduje się na stronie:

rekrutacja.uw.edu.pl/wymagane-dokumenty/

Przyjmowany będzie wyłącznie komplet dokumentów. W Instytucie nie będzie możliwości tworzenia kserokopii dokumentów.

Practical English exemptions

Dear Students,

The deadline for the submission of applications to be exempted from Practical English courses on the basis of the positive C1 exam grade is July 15, 2020. This year you write your applications in the USOS and send me their scan (with your signature). Please attach the document confirming your C1 exam grade (karta przebiegu studiów).

Coordinator of Practical English Courses,

Dr Wojciech Kasprzak

wkasprzak@uw.edu.pl

Harmonogram festiwalu nauki

Nauka: wykłady otwarte
Nauka: warsztaty/szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych przez Instytut Anglistyki w ramach Festiwalu Nauki 2020

N-PROM: European Network for Psycholinguistic Research

Psycholingwistyczny projekt prof. Agnieszki Otwinowskiej-Kasztelanic znalazł się wśród sześciu projektów koordynowanych przez naukowców z UW finansowanych w pilotażowym konkursie na projekty edukacyjne sojuszu 4EU+. Gratulujemy!

Przewodnik dla nowych studentów 2020/2021

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

Specjalnie dla studentów pierwszego roku zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o uczelni. Jak zapisać się na zajęcia? Kiedy można wyjechać na wymianę zagraniczną? Czym jest USOS, punkty ECTS, oguny i lektoraty? Na jakie wsparcie można liczyć? Przewodnik dostępny jest w wersji elektronicznej i online.

II tura rekrutacji Erasmus

Sprawy organizacyjne: Stypendia

Zachęcamy studentów IA (i SFK) do aplikowania o wyjazdy Erasmus+ na zagraniczne studia częściowe w roku 2020/2021 w ramach drugiej (ogólnouniwersyteckiej) tury rekrutacji. W tym roku zostało wyjątkowo dużo wolnych miejsc w atrakcyjnych lokalizacjach. Przypominamy, że stypendium Erasmus można wykorzystać również jeśli uniwersytet goszczący oferuje wyłącznie nauczanie zdalne!

Wybory dyrekcji Instytutu Anglistyki

Sprawy organizacyjne

W wyniku wyborów przeprowadzonych w dniach 9-10 września 2020 nową dyrektorką Instytutu Anglistyki została dr hab. Agnieszka Piskorska. Serdecznie gratulujemy!

Program MOST

Sprawy organizacyjne: Stypendia

Zbliża się rekrutacja na PROGRAM MOST na semestr zimowy i rok akademicki 2020/2021. Oferta kierunków udostępnianych przez Uniwersytet Warszawski na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2020/2021 została wprowadzona do nowego systemu IRK MOST zgodnie z formularzami, które przesyłali Państwo w kwietniu tego roku.

Dyżury we wrześniu

Sprawy organizacyjne

W zakładce 'dyżury wykładowców' na bieżąco aktualizowane są terminy dyżurów w trakcie sesji wrześniowej. Ze względu na reżim sanitarny radzimy potwierdzać ewentualne spotkania na drodze mailowej.

Strona 1 z 7.