Aktualności


Strona 1 z 8.

Nowe godziny otwarcia sekretariatu

Sprawy organizacyjne

Od 9 listopada nastąpią zmiany w trybie pracy sekretariatu. Więcej informacji pod linkiem poniżej.

Nowe terminy zwrotów wypożyczeń

Nauka: biblioteka

Biblioteka Instytutu Anglistyki informuje, że uniwersytecki system biblioteczny VIRTUA wysyła czytelnikom błędne zawiadomienia o kończącym się terminie wypożyczenia książek, podczas gdy wszystkie wypożyczenia są przedłużone są do 15 grudnia.

Konkurs Studenckiego Ruchu Naukowego

Imprezy/konkursy

Działające w IA koło naukowe Second Thoughts otrzymało wyróżnienie w konkursie Studenckiego Ruchu Naukowego w kategorii Debiut Roku 2020. Gratulacje!

Nagroda Dydaktyczna Rektora UW

Nauka

Z radością informujemy że dr hab. Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic otrzymała wyróżnienie w ramach Nagród Dydaktycznych UW 2020. Gratulacje!

Biblioteka IA do 29 listopada

Nauka: biblioteka

Nowe ograniczenia w korzystaniu z Bibliotek UW

American Studies Encounters

Nauka

ASE to seria wykładów i warsztatów organizowanych przez amerykanistów z naszego Instytutu. Zachęcamy do obejrzenia ich nowej strony internetowej.

Cambridge Shakespeare - dostęp testowy

Nauka: biblioteka

Baza Cambridge Shakespeare zawiera wszystkie dzieła Szekspira (moduł Works of Shakespeare) oraz dzieła innych autorów na temat Szekspira (moduł Worlds of Shakespeare).

Dyżur sekretariatu ds Rekrutacji

Rekrutacja

mgr Katarzyna Kłosińska - czwartek 10.00 - 14.00

IAmP: Episode 5

Nauka
Nauka: wykłady otwarte

W odcinku 5 naszego podcastu Bartosz Lutostański rozmawia z Mirosławem Aleksandrem Miernikiem o reprezentacjach kryzysu finansowego 2007/2008 we współczesnej amerykańskiej literaturze i muzyce.

 

Muzyka: WCZASY

Ważność legitymacji i mLegitymacje

Sprawy organizacyjne

Uprzejmie informujemy, iż studenci, dla których elektroniczne legitymacje zostały wydrukowane (ELS, a więc zapisane w USOSie i widoczne w USOSweb), mogą wnioskować o mLegitymację, która tymczasem zastąpi tradycyjny druk. Plastikowe legitymacje zostaną przekazane na wydziały po wznowieniu normalnego trybu pracy.

Strona 1 z 8.