Page 1 of 31.

Adam Dickinson, Artist's Talk and Lecture - 23.05, 18:00

Nauka: wykłady otwarte

Adam Dickinson is the author of four books of poetry. His latest book, Anatomic (Coach House Books), which won the Alanna Bondar Memorial Book Prize from the Association for Literature, Environment, and Culture in Canada, involves the results of chemical and microbial testing on his body. Venue: Dobra 55, room 3.014, Streaming on YouTube.

Program MOST na rok akademicki 2022/2023

Sprawy organizacyjne: studenckie

Rekrutacja do programu ruszyła 15 kwietnia i potrwa do 15 maja br.

Mouse Trap performed by The Cheerful Hamlets

Specjalne: wydarzenia

Agatha Christie’s “The Mousetrap” takes place in a newly established guest house just outside London – Monkswell Manor – during a blizzard. Watch the trailer created at Hoża 69!

Legalizacja pobytu studentów i doktorantów zagranicznych

Sprawy organizacyjne: studenckie

Welcome Point zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących legalizacji pobytu studentów i doktorantów zagranicznych. Spotkania poprowadzi dr Łukasz Wieczorek, Pełnomocnik Dziekana ds. legalizacji pobytu cudzoziemców, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej

Sprawy organizacyjne: studenckie

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom: 11 grudnia 2022 r. (niedziela) w godz. 14:30-17:30 dla studentów I roku studiów zaocznych II stopnia oraz 16 grudnia 2022 r. (piątek) w godz. 17.30-20.30 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Kongres Humanistyczny "Humanistyka-Społeczeństwo-Tożsamość", 7-9 grudnia

Nauka: konferencje

The 1st International Humanities – Society – Identity Congress will gather scholars and young researchers who wish to share their knowledge in humanities and present the results of innovative and interdisciplinary research focusing on Humanities – Society – Identity.

4th Re-Examining American Literature Student Symposium

Nauka: konferencje
Sprawy organizacyjne: studenckie

Studencka konferencja organizowana na Wydziale Anglistyki UAM przez sekcję Literatury Amerykańskiej Koła Naukowego WA UAM. 25 Marca 2023, online

Kserowanie materiałów na egzaminy

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Pracownicy Wydziału Neofilologii w celu kserowania materiałów na egzaminy dla studentów mają możliwość skorzystania z kserokopiarki znajdującej się w Bibliotece WN, pok. 0.150 w godzinach otwarcia, tj. poniedziałek-piątek 10:00-18:00; karta dostępu do ksero będzie każdorazowo udostępniana przez Pracownika Czytelni.

Emotions and feelings in language learning and teaching

Specjalne: multimedia

dr Agnieszka Kałdonek-Crnjaković and dr Luis Javier Pentón Herrera discuss the topic of emotions and feelings in language learning and teaching. The YouTube lecture premieres on 25.11 at 21:00, as part of the second edition of Noc Anglistów. Check out the YT channel, and nocanglistow.pl for more videos

EKOinnowatorzy

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu EKOinnowatorzy, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej, konstrukcyjnej, organizacyjnej i popularyzatorskiej o charakterze proekologicznym.

Page 1 of 31.