Międzynarodowe Stypendium im. Alimardana Topczubaszova

Sprawy organizacyjne: stypendia

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o programie stypendialnym dla studentów międzynarodowych Azerbejdżańskiej Akademii Dyplomatycznej.

Pismo Prorektora w sprawie stypendium socjalnego

Sprawy organizacyjne: stypendia

Zamieszczamy pismo Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia w sprawie stypendium socjalnego

Ambasadorzy Kariery UE: przedłużona rekrutacja

Nauka: warsztaty/szkolenia

Biuro Karier UW przedłuża rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE. Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz promocją ścieżek kariery wśród społeczności studenckiej Uniwersytetu Warszawskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 25 marca. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biurokarier@adm.uw.edu.pl.

Zostań tutorem studenta ze spektrum autyzmu

Sprawy organizacyjne

BON UW poszukuje studentów - kandydatów na tutorów dla osób ze spektrum autyzmu

Pasjonaci Edukacji - program stypendialny dla studentów

Sprawy organizacyjne: stypendia

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii zapraszają studentów do udziału w Programie stypendialnym „Pasjonaci Edukacji”! Został on przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.

Kursy w ramach Sojuszu 4EU+

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Oferta dydaktyczna Uniwersytetu Mediolańskiego dla studentów uczelni partnerskich Sojuszu 4EU+ jest od dzisiaj dostępna na stronie Sojuszu. Wszystkie informacje dotyczące oferty zajęć (link do katalogu) oraz rekrutacji (terminy, przewodnik po rekrutacji oraz link do formularza online) mogą Państwo znaleźć na tej ulotce:

Daty związane z rejestracją

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Rejestracja na zajęcia w IA (jednoetapowa bezpośrednio do grup) na semestr letni 2020/2021 dla studentów I i II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych wieczorowych odbędzie się w dniach:

Ważna informacja dla studentów II-go stopnia.

Sprawy organizacyjne

Uprzejmie informujemy, że w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego zostaje pilotażowo wdrożony projekt lektoratów dedykowanych dla studentów studiów II-go stopnia. Są to zajęcia fakultatywne, 30-godzinne,  na poziomie B2+ (3 pkt ECTS). Na realizację tych zajęć uprawnieni studenci otrzymali  nową pulę żetonów typu LEK2.

Rejestracja na zajęcia będzie otwarta w terminie: 08.02 – 18.02.2021. Zwracamy uwagę, że przedmiot ten (lektorat) NIE SPEŁNIA wymogów przedmiotu w języku obcym niekierunkowym na poziomie B2+.

Students' Guide to Distance Learning at UW

Sprawy organizacyjne

The Students' Guide has been created to support students in their online studies.

Obowiązkowy wykład z przedmiotu ,,Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej” (POWI)

Sprawy organizacyjne

W dniu 11 grudnia 2020 r. (piątek) w godz. 17:00-20:00 odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom wykład z „Ochrony Własności Intelektualnej” dla studentów I roku studiów I stopnia, a w dniu 18 grudnia (piątek) 2020 r. w godz. 17.00-20.00 dla studentów I roku studiów II stopnia dziennych i zaocznych.

Udział studentów  w wykładzie jest obowiązkowy.