Obowiązkowy wykład z przedmiotu ,,Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej” (POWI)

W dniu 11 grudnia 2020 r. (piątek) w godz. 17:00-20:00 odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom wykład z „Ochrony Własności Intelektualnej” dla studentów I roku studiów I stopnia, a w dniu 18 grudnia (piątek) 2020 r. w godz. 17.00-20.00 dla studentów I roku studiów II stopnia dziennych i zaocznych.

Udział studentów  w wykładzie jest obowiązkowy.

W dniu 07 grudnia 2020 r. zostanie wszystkim Państwu przesłany mailem link do wykładu dla obu terminów.

mgr Magdalena Wielądek
prowadząca wykład

e-mail: m.wieladek2@uw.edu.pl

Ewentualne pytania prosimy kierować do mgr Magdaleny Wielądek lub do dr Magdaleny Kizeweter (m.kizeweter@uw.edu.pl) (nie do Sekretariatu)

Studenci zagraniczni proszeni są o kontakt mailowy z dr Magdaleną Kizeweter do dnia 20 grudnia 2020 r. Informacja na temat formy i terminu zaliczenia przedmiotu zostanie Państwu przesłana na początku stycznia 2021 r.