Polish language course online

Sprawy organizacyjne: studenckie

The University of Warsaw is offering an free 40-hour intensive Polish language course online.

BHP termin poprawkowy (ostatni)

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie

Szkolenie będzie dostępne w terminie od 30 sierpnia do 12 września 2021. W tym terminie szkolenie jest płatne: należy uiścić opłatę w wysokości 200 zł na indywidualny rachunek bankowy wygenerowany w systemie USOS. Tytuł wpłaty: „opłata za powtarzanie BHP”. Dowód wpłaty należy przesłać mailem do Sekretariatu IA do 10 września 2021 (sekretariat.angli@uw.edu.pl).

Mobilna legitymacja (Mlegitymacja) w BIA

Nauka: biblioteka
Sprawy organizacyjne: studenckie

Biblioteka IA informuje, że ELS jest dokumentem poświadczającym status studenta i nadal będzie wydawany. Mobilna…

Narodowy Spis Powszechny

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zaliczenia, egzaminy i wakacje – to dla studentów plan na najbliższe tygodnie. Warto, aby uwzględnili jeszcze jedno ważne wydarzenie. Po raz pierwszy w życiu będą mogli samodzielnie wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań (NSP 2021). Jak zdać ten obywatelski egzamin?

The Psycholinguistics of Multilingualism

Nauka: warsztaty/szkolenia

Wydział Neofilologii UW zaprasza do udziału w prowadzonej w języku angielskim doktoranckiej Szkole Letniej: The Psycholinguistics of Multilingualism. Szkoła letnia skierowana jest do doktorantów zainteresowanych tematyką badań nad użyciem i znajomością języków oraz wielojęzycznością. Rekrutacja zakończy się 24.06.2021.

Zajęcia w językach obcych na poziomie B2+ dla studentów II stopnia

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W załączonym pliku znajduje się spis zajęć w językach obcych na poziomie B2+ dla studentów II stopnia, oferowanych przez jednostki Wydziału Neofilologii w roku 2021/22. Plik jest aktualizowany na bieżąco.

Doskonalenie kompetencji nauczycielskich - Klinika Kariery (II edycja)

Sprawy organizacyjne: studenckie

W związku z dużym zainteresowaniem studentów zajęciami realizowanymi w ramach Programu ZIP dla osób przygotowujących się do zawodu nauczyciela, Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą drugiej edycji warsztatów.

Wolontariat - Fundacja Sarigato

Sprawy organizacyjne: studenckie

Fundacja Sarigato w ramach programu Hakersi poszukuje wolontariuszy-korepetytorów którzy wesprą potrzebujące dzieciaki w nauce szkolnej.

Cykl spotkań "Behind the Scenes" organizowany przez Ambasadę USA

Specjalne: wydarzenia

Ambasada USA rozpoczyna nowy cykl wirtualnych spotkań "Behind the Scenes", w którym gości twórców ze świata filmu, telewizji i produkcji.

Przeciwdziałanie molestowaniu seksualnemu na uczelni. Informator UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Publikacja zawiera zasady i procedury obowiązujące na Uniwersytecie Warszawskim, oraz rekomendacje i porady dotyczące przeciwdziałania i reagowania w sytuacjach molestowania seksualnego.