Doskonalenie kompetencji nauczycielskich - Klinika Kariery (II edycja)

W związku z dużym zainteresowaniem studentów zajęciami realizowanymi w ramach Programu ZIP dla osób przygotowujących się do zawodu nauczyciela, Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą drugiej edycji warsztatów.

Zajęcia te mogą być (ale nie muszą) uznawane przez koordynatorów praktyk za równoważne praktykom szkolnym. W ich ramach studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu innowacji dydaktycznych przydatnych do pracy w szkole. Warsztaty przydadzą się więc także tym studentom, którzy zrealizowali praktyki szkolne bez przeszkód.

Oferta zajęć skierowana jest do studentów realizujących specjalizację nauczycielską, którzy nie skorzystali z pierwszej edycji warsztatów, a są studentami czterech ostatnich semestrów:

• studiów pierwszego stopnia,
  • studiów drugiego stopnia,
  • jednolitych studiów magisterskich.

Rejestracja na zajęcia w USOS rozpocznie się 1 czerwca i (w dwóch turach) trwać będzie do 22 czerwca. Udział w rejestracji wymaga żetonów PED. W związku z tym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc studentom i wygenerowanie odpowiedniej liczby żetonów PED, umożliwiających zapisanie się na zajęcia.