Mobilna legitymacja (Mlegitymacja) w BIA

Biblioteka IA informuje, że ELS jest dokumentem poświadczającym status studenta i nadal będzie wydawany. Mobilna legitymacja (Mlegitymacja) nie jest pełnym odpowiednikiem legitymacji ELS – jest tylko jej uzupełnieniem. Mobilną legitymację może otrzymać student, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję dokumentu i tylko wówczas może posługiwać się Mlegitymacją przy korzystaniu z wypożyczeń w bibliotekach UW.
Uwaga! Do e-zasobów mają dostęp osoby z aktywnym kontem, niezależnie od zaległości na tym koncie. Jednak osobom, które mają zaległości na koncie, czy to w BUW, czy w bibliotekach wydziałowych, BUW nie przedłuży ważności konta po upływie terminu ważności i tym samym stracą one dostęp do e-zasobów. Dlatego należy pamiętać o uregulowaniu należności za przetrzymywanie książek.
BIA zaprasza do wypożyczeń wakacyjnych z terminem oddania 10 października 2021 r.