Cykl spotkań "Behind the Scenes" organizowany przez Ambasadę USA

Ambasada USA rozpoczyna nowy cykl wirtualnych spotkań "Behind the Scenes", w którym gości twórców ze świata filmu, telewizji i produkcji.

Chcesz poznać branżę filmową i telewizyjną od kulis? Zapraszamy na Zoom Q&A z producentką telewizyjną, scenarzystką i aktorką Darlene Hunt, już 6 maja o godz. 18:00. Darlene opowie o ścieżce zawodowej, która zaprowadziła ją do Hollywood i o tym jak wygląda praca i proces twórczy w tamtejszym przemyśle filmowym i telewizyjnym. Spotkanie odbędzie się w jęz. angielskim.

Rejestracja na wydarzenie do 5 maja poprzez formularz: https://bit.ly/3sEVNDi

Darlene jest twórczynią serialu "The Big C". Pisała scenariusze i pracowała przy produkcji takich seriali jak "Will and Grace" i "The Connors". Darlene występowała w wielu filmach i programach telewizyjnych, takich jak "Parks and Recreation" czy "Idiocracy" Mike'a Judge'a. Obecnie Darlene gra Maggie, jedną z głównych ról w serialu "Dickinson" emitowanym w Apple TV.

Muzyka gra główną rolę w każdym filmie. Poznajcie Mike’a Knoblocha, który stoi za muzyką filmową takich tytułów jak "Avatar", "Tytanik", "Szybcy i Wściekli 7", "Pitch Perfect", "Pięćdziesiąt Twarzy Graya" czy serialu "Despicable Me". Zapraszamy na Zoom Q&A z Mikiem Knoblochem 20 maja o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w jęz. angielskim.

Rejestracja do 19 maja: https://bit.ly/3vmdMjB

Nominowany do nagrody Grammy, Mike jest prezesem działu produkcji globalnej muzyki filmowej w Universal Pictures w Hollywood, gdzie nadzoruje wszystkie aspekty związane z tworzeniem muzyki do filmów produkowanych przez studio Universal Pictures. Ścieżki dźwiękowe i projekty muzyczne, które wyprodukował Mike stały się przebojami i zdobyły nominacje do Grammy, Złotych Globów czy Oscara. Zanim dołączył do zespołu Universal Pictures, Mike pracował w 20th Century Fox, gdzie między innymi produkował muzykę do takich filmów jak "Diabeł Ubiera się u Prady", "Walk the Line" czy filmów "X-Men".