Językowe Targi Pracy

Nauka: warsztaty/szkolenia
Nauka: konferencje

W dniach 1-2 marca br. w budynku Dobra 55 odbędą się Językowe Targi Pracy, których Wydział Neofilologii jest współorganizatorem. Program Targów obejmuje m.in. warsztaty dla studentów rozwijające kompetencje związane z ubieganiem się o pracę i kształtowaniem kariery zawodowej.

Lektoraty prowadzone w języku angielskim

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Kursy prowadzone po angielsku są stworzone z myślą o studentach obcojęzycznych, jednak zapraszamy na nie także polskojęzycznych studentów, którzy mają ochotę uczyć się obcego języka po angielsku.

Staż w Fulbright Poland

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Fulbright Poland zaprasza studentki i studentów do odbycia płatnego stażu zawodowego w Komisji.

Płatny staż w Komisji Europejskiej

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

do 31 stycznia br. można aplikować na 5-miesięczny płatny staż w Komisji Europejskiej, który rozpoczynałby się w październiku 2023 r. Staż jest otwarty dla absolwentów szkół wyższych, a także dla osób studiujących co najmniej trzy lata. Jest to wspaniała okazja do zdobycia międzynarodowego doświadczenia pozwalająca jednocześnie uzyskać wgląd w procesy i politykę instytucji europejskich.

22 Grudnia - godziny dziekańskie od 13.00

Sprawy organizacyjne

W czwartek 22 grudnia 2022 r. KJD Wydziału Neofilologii ogłasza godziny dziekańskie od godz. 13:00.

Egzaminy certyfikacyjne - sesja zimowa

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na kursy repetytoryjne oraz na egzaminy certyfikacyjne w sesji zimowej.

Obowiązkowe szkolenie BHP

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Szkolenie dla studentów I roku studiów I i II stopnia dostępne jest na platformie Kampus od 7 grudnia 2022 do 5 marca 2023 Logowanie tak samo jak do systemu USOS.

Panel Badawczy UW

Sprawy organizacyjne

Ruszył Wewnętrzny Panel Badawczy UW, umożliwiający Studentom branie udziału w badaniach naukowych Badaczy z UW, za co mogą otrzymać 1 ECTS w ramach przedmiotów ogólnouniwersyteckich oraz szansę na dodatkowe gratyfikacje pieniężne.

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej

Sprawy organizacyjne: studenckie

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom: 11 grudnia 2022 r. (niedziela) w godz. 14:30-17:30 dla studentów I roku studiów zaocznych II stopnia oraz 16 grudnia 2022 r. (piątek) w godz. 17.30-20.30 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Legalizacja pobytu studentów i doktorantów zagranicznych

Sprawy organizacyjne

Welcome Point zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących legalizacji pobytu studentów i doktorantów zagranicznych. Spotkania poprowadzi dr Łukasz Wieczorek, Pełnomocnik Dziekana ds. legalizacji pobytu cudzoziemców, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.