Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom: 11 grudnia 2022 r. (niedziela) w godz. 14:30-17:30 dla studentów I roku studiów zaocznych II stopnia oraz 16 grudnia 2022 r. (piątek) w godz. 17.30-20.30 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Udział studentów  w wykładzie jest obowiązkowy (nie dotyczy studentów, którzy składali podanie o uznanie wcześniej uzyskanego zaliczenia).

Odpowiednio wcześniej (kilka dni przed wykładem) zostanie wszystkim Państwu przesłany mailem link do wykładu dla obu terminów.

mgr Magdalena Wielądek, prowadząca wykład

e-mail: m.wieladek2@uw.edu.pl

Ewentualne pytania prosimy kierować do mgr Magdaleny Wielądek lub do dr Magdaleny Kizeweter (m.kizeweter@uw.edu.pl) (nie do Sekretariatu).

Studenci nieposługujący się językiem polskim proszeni są o kontakt mailowy z dr Magdaleną Kizeweter do dnia 31 grudnia 2022r. Informacja na temat formy i terminu zaliczenia przedmiotu zostanie Państwu przesłana do połowy stycznia 2023 r. w odpowiedzi na Państwa e-mail.