Anything Goes, Issue #1

Specjalne

Anything Goes is a magazine where students, regardless of their faculty or programme of their studies, can share their short stories and poetry.

Folio, numer 8 czasopisma

Action Reconciliation Service for Peace

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Action Reconciliation Service for Peace (ARSP) is a non-profit organisation based in London, Krakow and Berlin.

Program MOST

Sprawy organizacyjne: studenckie

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2023/2024. Rekrutacja do Programu rozpoczęła się 15 kwietnia 2023 r. i potrwa do 15 maja 2023 r.

Business English B2

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W czerwcu 2023 r. po raz pierwszy w Radzie Koordynacyjnej ds. Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji Biegłości Językowej zostanie przeprowadzony egzamin z angielskiego języka specjalistycznego (Business English) na poziomie B2.

Praktyki Erasmus

Sprawy organizacyjne: stypendia

Na stronie Biura Współpracy z Zagranicą (BWZ) zostały opublikowane zasady długoterminowych praktyk Erasmus+ (SMT, STA), trwających powyżej 2 miesięcy.

Zostań praktykantem w Europejskiej Fundacji Praw Człowieka!

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest publiczną organizacją non-profit, z siedzibą w Wilnie. Głównym celem naszych przedsięwzięć jest promowanie działalności obywatelskiej oraz zabieganie o szanowanie praw marginalizowanych grup społecznych.

OGUN-y Wydziału Neofilologii, Lato 22/23

Przedmioty ogólnouniwersyteckie humanistyczne

Konferencja 100-lecia - wolontariat

Sprawy organizacyjne: studenckie

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci, poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogliby nam w organizacji konferencji 100-lecia IA w dniach 19-21 kwietnia 2023.

Językowe Targi Pracy

Nauka: warsztaty/szkolenia
Nauka: konferencje

W dniach 1-2 marca br. w budynku Dobra 55 odbędą się Językowe Targi Pracy, których Wydział Neofilologii jest współorganizatorem. Program Targów obejmuje m.in. warsztaty dla studentów rozwijające kompetencje związane z ubieganiem się o pracę i kształtowaniem kariery zawodowej.