Stypendia dla studentów obsługiwane przez Biuro ds. Pomocy Materialnej

Sprawy organizacyjne: stypendia

Szanowni Państwo,

początek roku akademickiego wiąże się z wnioskowaniem o różnego typu świadczenia, w tym: stypendium…

American Renaissance: The Birth of Environmental Consciousness

Sprawy organizacyjne: studenckie

In the fall of 2023, Prof. Steven Frye will join our faculty as a visiting teacher.

New course for MA students: British Studies in the 21st Century

Sprawy organizacyjne: studenckie

“British Studies in the 21st Century” is a unique course intended to offer the most up-to-date knowledge and cutting edge methodology.

ZIP adaptation workshops

Onboarding at the UW & Cultural Orientation in Poland

Pre-Welcome Day for International Students, organized by Welcome Point UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

The Pre-Welcome Days have been specifically designed to provide essential information and guidance to international students before they embark on their studies at our esteemed university. These sessions will be held online, allowing you to participate from the comfort of your current location, and will be conducted in English to ensure effective communication for all participants.

Studencka Szkoła Letnia “Edukacja szyta na miarę. Specjalne i dodatkowe potrzeby uczennic i uczniów języków obcych”

Nauka: warsztaty/szkolenia

Celem tegorocznej edycji, która odbędzie się stacjonarnie w dniach 3-7.07.2023 r., jest podniesienie wiedzy i kompetencji studentek i studentów Wydziału Neofilologii w zakresie specjalnych i dodatkowych potrzeb uczniów oraz zwiększania szans edukacyjnych osób uczących się języków obcych

Nauka: warsztaty/szkolenia

W dniach 29.06.-7.07. br. w budynku Dobra 55 odbywać się będzie Międzynarodowa Szkoła Letnia "Komunikacja międzykulturowa w dyplomacji i administracji publicznej". Wydarzenie organizowane jest w ramach programu ZIP oraz we współpracy z uniwersytetami partnerskimi Sojuszu 4EU+.

Lektoraty w semestrze zimowym

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Na początku czerwca zostanie uruchomiona rejestracja na lektoraty oferowane w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024.

Projekt WN UW x Alcon

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Ruszył nabór do firmy Alcon w ramach projektu WN UW x Alcon.

Zwolnienia z PNJA

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zgodnie z Uchwałą nr 9 Rady Dydaktycznej IA od roku 2021 zwolnienia z PNJA są dopiero od oceny 4 z egzaminu C1 IA. Studenci z wynikiem 3,5 lub 3 nie mogą ubiegać się o zwolnienie.