‘Career planning’ workshops for international students

Sprawy organizacyjne: studenckie

We are happy to invite all long-term international students to the next edition of ‘Career Planning’ workshops with a professional trainer Joanna Jasińska, PhD.

Wybory uzupełniające do Rady WN

Sprawy organizacyjne: studenckie

Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW ogłasza wybory uzupełniające do Rady Wydziału Neofilologii (11 mandatów)

04 - 05.04.2022 (pon. - wt.), w godzinach 08:00-08:00, w formie głosowania elektronicznego (USOSweb)

UniSAFE ankieta dla UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Uniwersytet Warszawski bierze udział w międzynarodowym projekcie badawczym UniSAFE, w ramach którego w kilkudziesięciu uczelniach i instytutach badawczych w Europie prowadzona jest ankieta na temat przemocy ze względu na płeć.

JLL - praktyki

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Firma JLL serdecznie zaprasza studentów III roku studiów licencjackich, studentów studiów magisterskich i absolwentów Wydziału Neofilologii, którzy wyróżniają się znajomością dwóch języków (język angielski jest konieczny), na 3-miesięczne płatne praktyki. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy do 23 marca. d.zembrzuski@uw.edu.pl

LGBTQI+ Academy

Sprawy organizacyjne: studenckie

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanej dwu-weekendowej LGBTQI+ Academy z ekspertami z USA.

Brepols Publishers

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Brepols Publishers offers internships to students through the Erasmus+ traineeship programme (September 2022 until August 2023).

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu

Szanowni Państwo,

jako Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zapraszamy Państwa do zapoznania się oraz rozpowszechniania informacji na temat naszych najnowszych działań.

Będziemy również niezwykle wdzięczni za przekazanie naszej wiadomości do osób, które w Państwa jednostce są zaangażowane w działania na rzecz Ukrainy.

Stypendia Santander

Sprawy organizacyjne: studenckie

W ramach nowych Stypendiów Santander pod hasłem #NeverStopLearning zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia. Są one okazją do rozwijania kompetencji językowych, cyfrowych i biznesowych.

Komunikat Prodziekan ds. studenckich Wydziału Neofilologii UW

Sprawy organizacyjne

Szanowni Państwo,

z nieukrywaną radością pragniemy powitać Państwa w kolejnym semestrze roku akademickiego 2021/2022. Mamy nadzieję, że okaże się on dla Państwa czasem pełnym twórczych wyzwań i pozytywnie angażujących projektów.

Kursy online Sojuszu 4EU+

Sprawy organizacyjne