Historia językoznawstwa I

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W nadchodzącym semestrze studenci I stopnia mogą dobrać kurs "Historia językoznawstwa I" ponad limit programowy. Zachęcamy do rejestracji.

Intensive Polish Language Course organized by Welcome Point UW

Nauka: warsztaty/szkolenia

Studenci UW - Grupa FB

Sprawy organizacyjne: studenckie

Witamy w gronie studentów Instytutu Anglistyki!

Sekretariaty IA w lipcu i sierpniu

Sprawy organizacyjne

W lipcu oraz sierpniu 2022 r. sekretariat ds. pracowniczych oraz sekretariat ds. studenckich Instytutu Anglistyki będą pracować od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 14.00. W piątki sekretariaty będą pracować w trybie zdalnym.

Rzeczniczka Praw Studenta

Sprawy organizacyjne: studenckie

Dnia 13 czerwca Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego powołał Julię Sikorską z Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na funkcję Rzeczniczki Praw Studenta (Uchwała nr M/29/7/KB/2022).

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie

Sprawy organizacyjne

Shakespeare in Culture Colloquy: Focus on Performance

Nauka: wykłady otwarte
Nauka: warsztaty/szkolenia

The Shakespeare in Culture Research Group and the Cheerful Hamlets warmly invite you to a two-day lecture and workshop series on Shakespearean theatre adaptations, focusing on performance and production. Our guest lecturer is Professor Irwin Appel, University of California Santa Barbara.

Zarządzenie KJD

Sprawy organizacyjne: studenckie

w sprawie przedmiotów, z których przeprowadza się egzaminy w trybie zdalnym, formy egzaminów i narzędzi informatycznych stosowanych do ich przeprowadzenia w sesji letniej roku akademickiego 2021/2022.

Szkoła Letnia Włosko-polskie projekty tłumaczeniowe

Sprawy organizacyjne: studenckie

Szkoła skierowana jest do studentek/ów naszego Wydziału posługujących się językiem włoskim na poziomie min. B1.

Zwolnienia z PNJA

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zgodnie z Uchwałą nr 9 Rady Dydaktycznej IA od roku 2021 zwolnienia z PNJA są dopiero od oceny 4 z egzaminu C1 IA. ...