Terminy rejestracji na kursy repetytoryjne oraz na egzaminy certyfikacyjne w sesji letniej

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Rejestracja na kurs repetytoryjny przed egzaminami w sesji letniej: 05.05.2023 – 31.05.2023

Rejestracja na egzaminy w sesji letniej: 05.05.2023 – 05.06.2023

PE oral exam materials

Sprawy organizacyjne: studenckie

On the Moodle in PE_oral_exam_Year_2: podcasts I have just put the list of vocabulary items selected from exam texts and podcasts which you are expected to be able to explain at the first stage of your PE exam on 19 June.I hope it will be helpful. Good luck! Wojciech Kasprzak

Anything Goes, Issue #1

Specjalne

Anything Goes is a magazine where students, regardless of their faculty or programme of their studies, can share their short stories and poetry.

Folio, numer 8 czasopisma

Action Reconciliation Service for Peace

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Action Reconciliation Service for Peace (ARSP) is a non-profit organisation based in London, Krakow and Berlin.

Program MOST

Sprawy organizacyjne: studenckie

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2023/2024. Rekrutacja do Programu rozpoczęła się 15 kwietnia 2023 r. i potrwa do 15 maja 2023 r.

Business English B2

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W czerwcu 2023 r. po raz pierwszy w Radzie Koordynacyjnej ds. Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji Biegłości Językowej zostanie przeprowadzony egzamin z angielskiego języka specjalistycznego (Business English) na poziomie B2.

Praktyki Erasmus

Sprawy organizacyjne: stypendia

Na stronie Biura Współpracy z Zagranicą (BWZ) zostały opublikowane zasady długoterminowych praktyk Erasmus+ (SMT, STA), trwających powyżej 2 miesięcy.

Zostań praktykantem w Europejskiej Fundacji Praw Człowieka!

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest publiczną organizacją non-profit, z siedzibą w Wilnie. Głównym celem naszych przedsięwzięć jest promowanie działalności obywatelskiej oraz zabieganie o szanowanie praw marginalizowanych grup społecznych.

OGUN-y Wydziału Neofilologii, Lato 22/23

Przedmioty ogólnouniwersyteckie humanistyczne