Read more this summer

Nauka: biblioteka

Uczcij zakończenie sesji i wypożycz książki na całe wakacje! Data zwrotu wszystkich nowych wypożyczeń - 12 października 2020.

Uaktualniona lista nowości bibliotecznych

Nauka: biblioteka

Wśród nowych tytułów: specjalistyczna literatura naukowa, popularnonaukowa, "klasyki" oraz laureaci nagród literackich.

Rekrutacja do Szkół Doktorskich UW

Sprawy organizacyjne

Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 28 czerwca i polega na rejestracji kandydatek i kandydatów w systemie IRK oraz elektronicznym złożeniu wymaganej dokumentacji.

Dyżury Wypożyczalni BIA

Nauka: biblioteka

Biblioteka Instytutu Anglistyki wznawia obsługę czytelników od 19 maja. Zapraszamy.

Prezentacja na dzień otwarty

Rekrutacja

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi na dzień otwarty UW

Dzień otwarty na UW

Rekrutacja

Już 25 kwietnia o godz. 10:00 zapraszamy na Dzień Otwarty UW Online! Podczas transmisji na fanpage'u @Uniwersytet Warszawski poznasz lepiej uczelnię oraz dowiesz się więcej o studiach i rekrutacji na UW. Dołącz do wydarzenia, by nie przegapić terminu!

Rozszerzony dostęp do baz danych

Nauka: biblioteka

Muse Project, JSTOR, Cambridge University Press ebooks, De Gruyter - czasowo zwiększony darmowy dostęp do e-zasobów

Literary Encyclopedia

Nauka: biblioteka

Otwarty dostęp do końca czerwca (logowanie poprzez nr karty bibliotecznej i hasło do konta bibliotecznego)

Bloomsbury Digital Resources - otwarty dostęp do 31 maja

Nauka: biblioteka

Kolekcje z otwartym dostępem (logowanie poprzez nr karty bibliotecznej i hasło do konta bibliotecznego):

Biblioteka IA - zmiany w organizacji pracy

Nauka: biblioteka

Informacje dla czytelników dotyczące okresu odwołanych zajęć (do 14 kwietnia 2020).