Obowiązkowe szkolenie POWI

Sprawy organizacyjne

Szkolenie POWI (podstawy ochrony własności intelektualnej) w języku angielskim dla studentów zagranicznych I roku studiów I i II stopnia odbędzie się 03 kwietnia 2020 (piątek) o 16.30 w auli 335. Szkolenie potrwa około trzech godzin.

Obowiązkowe szkolenie POWI dla studentów I roku studiów I stopnia i wszystkich innych studentów, którzy jeszcze nie zaliczyli przedmiotu, odbędzie się 24 kwietnia 2020 (piątek) o 17.00 w auli 335. Szkolenie potrwa około trzech godzin.

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Ostatni termin: od 28 lutego 2020 do 05 kwietnia 2020. Nazwa szkolenia: Szkolenie BHP (Occupational Safety and Care) 2019/20. Test końcowy składa się z 26 pytań (zalicza 14 poprawnych odpowiedzi). Zaliczenia będą przesłane do systemu USOS po zakończonych turach zaliczeń.

ProQuest One Literature - dostęp testowy

Baza stanowi obszerne źródło wiedzy dla literaturoznawców.

Nowe tytuły w ofercie bibliotecznej

Nauka: biblioteka

Uaktualniona lista nabytków bibliotecznych, wśród nowości m.in. publikacje pracowników naukowych IA (Stany splątane / Dominika Oramus) oraz The TESOL Encyclopedia.

Out Of Our Minds - badanie psycholingwistyczne

Specjalne

Grupa badawcza Out Of Our Minds poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w badaniu psycholingwistycznym.

Bookflix

Uaktualniona lista bibliotecznych nowości

Warsztaty Biura Karier UW

Nauka: warsztaty/szkolenia

Biuro karier UW zaprasza na warsztaty:

- Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę rekrutacyjną - 25.02

- Speed recruiting w praktyce. Jak skutecznie przejść proces rekrutacyjny w 5 minut - 5.03

Publikacje pracowników Instytutu Anglistyki

Nauka: biblioteka

Najnowsze instytutowe publikacje i uzupełniona lista nowości

Warsztaty - "Tłumacz zawinił"

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

21.01.2020 (wtorek), 10.00-13.30 (4x45 min)

Tytuł: "Tłumacz zawinił" -  akulturacja i analiza transferu kulturowego w teatrze - wybrane przekłady. (Seeing what you want to see. The ideas of acculturating and receptive acculturation in drama translation)

Rejestracja na zajęcia w semestrze letnim 2019/2020

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Rejestracja na wszystkie zajęcia Instytutu Anglistyki w semestrze letnim 2019/2020 odbywać się będzie przez USOSweb. Jest to rejestracja jednostopniowa -do konkretnych grup zajęciowych.