Warsztaty - "Tłumacz zawinił"

21.01.2020 (wtorek), 10.00-13.30 (4x45 min)

Tytuł: "Tłumacz zawinił" -  akulturacja i analiza transferu kulturowego w teatrze - wybrane przekłady. (Seeing what you want to see. The ideas of acculturating and receptive acculturation in drama translation)

ul. Hoża 69, sala 326

Prowadzący: dr hab. Barry Keane

Rejestracja: 14.01 od godz. 21.00 do 16.01 do godz. 23.59 (widoczna w kalendarzu rejestracji)

Maksymalna ilość uczestników: 12

Zapisy: kolejność zgłoszeń

Opis: 3301-WAR.TŁUM.DRAM

Warsztaty są dedykowane studentom I rok studiów stacjonarnych II stopnia

Na warsztaty mogą zapisać się również studenci, którzy według planu mają w tym czasie inne zajęcia. Potwierdzony udział w warsztatach (lista obecności) usprawiedliwia jednorazową nieobecność na regularnych zajęciach w tym terminie.

Zajęcia są organizowane w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP), współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER, ścieżka 3.5.