Przedświąteczna oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Najbliższe tygodnie to ostatnia szansa, by jeszcze przed przerwą świąteczną skorzystać z oferty szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich.

W kategorii „Szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych” chcielibyśmy Państwu polecić nowy temat – „Aplikacje Quizlet, Kahoot i Socrative jako uzupełnienie zajęć zdalnych i stacjonarnych” (17-18.12.2020, godz. 10:00-13:30), które poprowadzi p. Katarzyna Michta.

Egzaminy 2020/2021

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Zwracam się z gorącą prośbą o nieplanowanie egzaminów w dniu 1 i 2 lutego 2021 r. 1 lutego odbywa się egzamin z języka angielskiego na poziomie B2, zaś 2 lutego z języka angielskiego na poziomach B1 oraz C1 i z pozostałych języków na poziomach B1 i B2.

dr hab. Radosław Kucharczyk

Przewodniczący Rady Koordynacyjnej ds. Certyfikacji Biegłości Językowej UW

Szkolenia dla nauczycieli akademickich-harmonogram na okres 25.11-19.12.2020

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Zapraszamy do udziału w szkoleniach z narzędzi informatycznych (Google Meet, Google Classroom, ZOOM, interaktywne prezentacje)...

Nowe terminy zwrotów wypożyczeń

Nauka: biblioteka

Biblioteka Instytutu Anglistyki informuje, że uniwersytecki system biblioteczny VIRTUA wysyła czytelnikom błędne zawiadomienia o kończącym się terminie wypożyczenia książek, podczas gdy wszystkie wypożyczenia są przedłużone są do 15 grudnia.

Biblioteka IA do 29 listopada

Nowe ograniczenia w korzystaniu z Bibliotek UW

Cambridge Shakespeare - dostęp testowy

Nauka: biblioteka

Baza Cambridge Shakespeare zawiera wszystkie dzieła Szekspira (moduł Works of Shakespeare) oraz dzieła innych autorów na temat Szekspira (moduł Worlds of Shakespeare).

Nowe tematy szkoleń październikowych

Sprawy organizacyjne: pracownicze

w październiku dla nauczycieli akademickich przygotowaliśmy nowe programy szkoleń z różnych dziedzin – poniżej przedstawiamy Państwu wybrane szkolenia, na które aktualnie szukamy uczestników:

Przyjmowanie dokumentów

Rekrutacja

Dokumenty będą przyjmowane w Instytucie Anglistyki, Warszawa, ul. Hoża 69, wejście główne, hol na parterze budynku w dniach 24, 25 i 28 września. Lista wymaganych dokumentów znajduje się na stronie:

rekrutacja.uw.edu.pl/wymagane-dokumenty/

Przyjmowany będzie wyłącznie komplet dokumentów. W Instytucie nie będzie możliwości tworzenia kserokopii dokumentów.

Ze względu na pandemię i konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa w trakcie przyjmowania dokumentów będziecie Państwo podzieleni alfabetycznie na grupy. Prosimy o bezwzględne zastosowanie się do wyznaczonego Państwu czasu. Prosimy również o przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Informacja dotycząca egzaminu wstępnego na studia II stopnia

Rekrutacja

Szanowni Państwo, informujemy że wybór specjalizacji w trakcie egzaminu wstępnego nie ogranicza w żaden sposób późniejszego wyboru seminariów i kursów w toku studiów.

Egzamin z języka angielskiego na poziomie C1 odbędzie się 15 września o godz 10.

Egzamin testowy odbędzie się 18 września o godz 10.

Oba egzaminy odbędą się na platformie kampus-rekrutacja.

Biblioteka IA we wrześniu

Nauka: biblioteka

We wrześniu zapraszamy we wtorki i czwartki w godz. 11-15.