Sprawy organizacyjne

Dziś swoją premierę miał główny spot promujący kampanię antydyskryminacyjna "Wszyscy jesteśmy równoważni" w którym członkowie społeczności akademickiej UW mówią jednym głosem, że Uniwersytet Warszawski jest przeciwko wszelkim rodzajom dyskryminacji na uczelni.

UW a nowy Statut

Sprawy organizacyjne

Biuro Prasowe uruchomiło nową stronę - „UW a nowy Statut”. Będą na niej publikowane informacje i materiały (teksty, przewodniki, prezentacje) dotyczące zmian zachodzących na uczelni, które wynikają z przyjęcia przez Senat w czerwcu tego roku nowego Statutu uczelni.

ROWNOWAZNI.UW.EDU.PL

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

rownowazni.uw.edu.pl to równościowa strona uniwersytecka zawierająca kompleksowe i praktyczne informacje na temat dyskryminacji.

Terminy rejestracji

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na zajęcia dla studentów Anglistyki, SFK, MISH studiów stacjonarnych i niestacjonarnych/ wieczorowych I stopnia i II stopnia na semestr zimowy roku akademickiego 2019/20. (NIE DOTYCZY STUDIÓW ZAOCZNYCH)

prof. Andrzej Tretiak, wystawa

Nauka

W dniu 3 sierpnia 2019 r. minęła 75. rocznica śmierci prof. Andrzeja Tretiaka (1886-1944), twórcy anglistyki warszawskiej, neofilologa. W holu budynku Wydziału na Dobrej 55 udostępniono wystawę poświęconą tej postaci, w październiku br. wystawa zostanie przeniesiona do budynku Instytutu Anglistyki. Tymczasem można zapoznać się z wirtualną wersją wystawy.

Oficjalna grupa studentów UW na Facebooku

Sprawy organizacyjne

Wszystkich studentów IA a w szczególności przyszłych studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Galicia Studies in Linguistics, Literature and Culture: The Students’ Voices 8

Nauka: konferencje

On behalf of the Association of Students of English and the Institute of English Studies of the University of Rzeszów,…