Folio #6 - najnowszy numer czasopisma studenckiego IA

Nauka

... a w nim: poezja i proza, dramat i kino, feminizm i polityka, interpunkcja i tłumaczenia

Nagrania wykładów z konferencji EAAS

Specjalne: multimedia

Zapraszamy do obejrzenia wybranych wykładów z konferencji EAAS 2020, która z powodu pandemii odbyła się w dniach 30 kwietnia - 2 maja 2021. Konferencja była współorganizowana przez Instytut Anglistyki oraz Ośrodek Studiów Amerykańskich (UW).

Cykl spotkań "Behind the Scenes" organizowany przez Ambasadę USA

Specjalne: wydarzenia

Ambasada USA rozpoczyna nowy cykl wirtualnych spotkań "Behind the Scenes", w którym gości twórców ze świata filmu, telewizji i produkcji.

The Hamlet Podcast #3

Specjalne: multimedia

Zapraszamy do wysłuchania trzeciego odcinku podcastu koła teatralnego The Cheerful Hamlets

Przeciwdziałanie molestowaniu seksualnemu na uczelni. Informator UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Publikacja zawiera zasady i procedury obowiązujące na Uniwersytecie Warszawskim, oraz rekomendacje i porady dotyczące przeciwdziałania i reagowania w sytuacjach molestowania seksualnego.

Informacje o praktykach z Biura Karier UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami Biura Karier UW, w tym m.in. informacjami o rekrutacji filologów na praktyki w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również o praktykach zagranicznych podczas Expo 2020 w Dubaju.

Konkurs fotograficzny

Specjalne

Czym jest europejskość? Co znaczy być Europejczykiem? Studenci i doktoranci Sojuszu 4EU+, którego Uniwersytet Warszawski jest członkiem, mogą odpowiedzieć na to pytanie w formie zdjęcia i wziąć udział w konkursie na Instagramie. Na zwycięzców czekają bezpłatne kursy językowe. Fotografie można zgłaszać do 3 maja.

Forum Dobrych Praktyk

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Zespół Centrum Kompetencji Cyfrowych UW zaprasza społeczność Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w pierwszej, pilotażowej edycji Forum Dobrych Praktyk, która odbędzie się online 11 maja 2021.

Seria wykładów o wielojęzyczności - kolejny już 29 kwietnia

Nauka: wykłady otwarte

W krótkim filmie prof. Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic zaprasza do śledzenia wykładów Current Trends in Multilingualism Research. Kolejny wykład już 29 kwietnia.

"The Man That Corrupted Hadleyburg" audio drama

Specjalne

We're very excited to invite you to an audio drama by The Cheerful Hamlets! "The Man That Corrupted Hadleyburg" premieres on Sunday, 25 April at 19:00.