Obowiązkowe szkolenie BHP

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Szkolenie BHP dla studentów I roku studiów I i II stopnia dostępne jest na platformie Kampus od 02 listopada 2021 do 13 lutego 2022 Logowanie tak samo jak do systemu USOS.

2 listopada dniem wolnym od zajęć.

Sprawy organizacyjne

Prodziekan ds. studenckich, w porozumieniu z Dziekanem, Kierownikami Studiów i Radą Samorządu Studentów, ustanawia wtorek 2 listopada dniem wolnym od zajęć dydaktycznych na Wydziale Neofilologii. Zamknięte będą również sekretariaty i biblioteka IA.

Granty dla Młodych Naukowców

Sprawy organizacyjne: stypendia

Z radością informujemy o możliwości zdobycia mikrograntów przeznaczonych dla studentów. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w załączniku. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w programie!

Stypendia dla olimpijczyków – nowa edycja

Sprawy organizacyjne: stypendia

Studenci pierwszego roku jednolitych studiów magisterskich lub studiów pierwszego stopnia UW będący laureatami olimpiad krajowych lub uczestnikami olimpiad międzynarodowych mogą starać się o specjalne stypendia w ramach Programu IDUB.

Program Edukacja - Uniwersytet w Oslo

Sprawy organizacyjne

BWZ ogłasza ogólnouniwersytecką turę kwalifikacji do wyjazdu na studia częściowe w ramach Programu Edukacja do Uniwersytetu w Oslo

Wybory studenckie do Rady Samorządu Studentów i Rad Dydaktycznych

Zamieszczamy obwieszczenia wyborcze dot. RSS i RD

Ustny Egzamin z Praktycznego Angielskiego, Rok I, I stopnia

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Na platformie Moodle zostały zamieszczone materiały do egzaminu ustnego z Praktycznego Angielskiego, który odbędzie się w sesji letniej 2022r. Im wcześniej zaczną je Państwo opracowywać, tym lepiej. Powodzenia, Zespół Egzaminacyjny.

Zmiany w zakresie wypożyczeń w bibliotekach wydziałowych UW i BUW

Nauka: biblioteka

Zarządzenia nr 116 Rektora UW w sprawie Regulaminu Systemu Biblioteczno-Informacyjnego UW z dnia 2 czerwca 2020 r. obowiązujące od 1 października 2021 r.

Informacje dla doktorantów i promotorów

Sprawy organizacyjne: pracownicze

W zakładce Przewody Doktorskie znajdują się informacje dotyczące:

- Sposobu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora w przypadku osób, które rozpoczęły studia doktoranckie przed rokiem akademickim 2019/2020 i nie mają wszczętego przewodu doktorskiego

- Przewodów doktorskich wszczętych przed 30 kwietnia 2019.

Zarządzenie KJD nr 3

Sprawy organizacyjne: studenckie

w sprawie zajęć prowadzonych zdalnie.