Brepols Publishers

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Brepols Publishers offers internships to students through the Erasmus+ traineeship programme (September 2022 until August 2023).

Zbiórka Produktów Higienicznych - Hoża 69

Studencka Wspólnota Feministyczna zdecydowała się rozpocząć zbiórkę produktów menstruacyjnych - zbiórka potrwa do końca marca. Pudełko na zbiórkę znajduje się przy wejściu do Instytutu.

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu

Nauka: warsztaty/szkolenia

Szanowni Państwo,

jako Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zapraszamy Państwa do zapoznania się oraz rozpowszechniania informacji na temat naszych najnowszych działań.

Będziemy również niezwykle wdzięczni za przekazanie naszej wiadomości do osób, które w Państwa jednostce są zaangażowane w działania na rzecz Ukrainy.

Zagraniczne praktyki studenckie i absolwenckie

Sprawy organizacyjne: praktyki

Na stronie internetowej BWZ zostały opublikowane zasady praktyk studenckich i absolwenckich Erasmus+ 2021/22. Zwracamy Państwa uwagę, że w ramach tych zasad studenci/doktoranci mogą realizować praktyki również w krajach partnerskich (poza Europą). Pytania dot. praktyk prosimy kierować do p. Doroty Wiącek (dwiacek@adm.uw.edu.pl; tel. 22 55 24 068).

EAAS statement on Ukraine - (represented at the IES by dr hab. Zuzanna Ładyga)

EAAS Statement on Ukraine

The EAAS is a pan-European association of twenty-one national and regional American Studies…

Stypendia Santander

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie

W ramach nowych Stypendiów Santander pod hasłem #NeverStopLearning zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia. Są one okazją do rozwijania kompetencji językowych, cyfrowych i biznesowych.

Komunikat Prodziekan ds. studenckich Wydziału Neofilologii UW

Sprawy organizacyjne

Szanowni Państwo,

z nieukrywaną radością pragniemy powitać Państwa w kolejnym semestrze roku akademickiego 2021/2022. Mamy nadzieję, że okaże się on dla Państwa czasem pełnym twórczych wyzwań i pozytywnie angażujących projektów.

Pani Profesor Maria Dakowska

Uroczystości pogrzebowe Pani prof. dr hab. Marii Dakowskiej odbędą się 22.02.2022 r. o godz. 12.30 w kościele św. Anny, ul. Krakowskie Przedmieście 68, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na cmentarz komunalny Powązki Wojskowe. W związku z uroczystościami Dziekan Wydziału Neofilologii ogłasza godziny dziekańskie dla pracowników i studentów tego dnia w godz. 11:30-15:00.

Second Thoughts - numer specjalny

Specjalne

W numerze znajdują się wywiady z prof. Ewą Łętowską oraz absolwentką IA, Natalią Moskal, właścicielką wydawnictwa Fame Art.