Kursy online Sojuszu 4EU+

Sprawy organizacyjne

Otherness-Togetherness-Aesthetics: William Shakespeare’s The Merchant of Venice (OGUN)

Specjalne

The Faculty of Artes Liberales invites you to participate in new classes!

Second Thoughts w Czwórce Polskiego Radia

Specjalne: multimedia

W minioną środę redakcja czasopisma Second Thoughts udzieliła wywiadu w radiowej Czwórce. Zachęcamy do wysłuchania nagrania audycji!

Szkolenia dla nauczycieli akademickich – harmonogram na kwiecień

Sprawy organizacyjne: pracownicze

zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekrutacjami na szkolenia i kursy dla nauczycieli akademickich

Wykaz egzaminów i zaliczeń online w sesji zimowej 21/22

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Zaktualizowana lista zawiera informacje zarówno o zaliczeniach jak i egzaminach.

coolTUTOR - program WN UW

Sprawy organizacyjne: studenckie
Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

w ramach programu Studenci dla otoczenia Wydział Neofilologii organizuje obecnie projekt coolTUTOR, czyli program mający na celu kształcenie kompetencji studentów w zakresie komunikacji międzykulturowej i pracy z osobami dotkniętymi kryzysem humanitarnym.

Exploring American Cinema

Nauka: wykłady otwarte

Ambasada U.S.A. i American Film Festival serdecznie zapraszają na wirtualne spotkanie z cyklu "Exploring American Cinema", z Kelley Kali i Angelique Molina, reżyserkami, scenarzystkami i producentkami nagrodzonego filmu I'm Fine (Thanks for Asking).

Soirée à la française

Specjalne: wydarzenia

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

Mamy przyjemność ogłosić nabór do wyjątkowego wydarzenia „Soirée à la française”,…

Szczepienia

Sprawy organizacyjne: studenckie

Dedykowany dla UW punkt szczepień COVID-19 - trwają zapisy na 19 i 21 stycznia 2022.