Szkolenia dla nauczycieli akademickich – harmonogram na kwiecień

zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekrutacjami na szkolenia i kursy dla nauczycieli akademickich

zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń i kursów dla nauczycieli akademickich UW*. W harmonogramie na kwiecień 2022 r. znajdą Państwo:

Temat

Terminy szkolenia/ kursu

Źródło finansowania

z kompetencji miękkich

Zarządzanie stresem wsparte zaletami charakteru

4, 6 i 11 kwietnia

godz. 9:00-13:15

Facylitacja w dydaktyce akademickiej

4-5 kwietnia

godz. 9:00-12:15

szkolenia specjalistyczne

Prawo własności intelektualnej w kontekście dydaktyki
i prowadzenia zajęć ze studentami

4 i 6 kwietnia

Problem solving

7-8 kwietnia

godz. 9:00-12:15

Kreatywność w pracy akademickiej

11-12 kwietnia

godz. 16:00-19:15

Inteligencja emocjonalna w pracy Wykładowcy

13-14 kwietnia

z kompetencji miękkich

Mindfulness: czym jest i jak może pomóc nam
w codziennym funkcjonowaniu

20 i 27 kwietnia

11 i 18 maja

ZIP

W celu rejestracji na wybrane szkolenie należy kliknąć w podlinkowany tytuł szkolenia. Jeśli link nie działa, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/.  Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

1. wybranie kategorii szkolenia widocznej w powyższym harmonogramie (pierwsza kolumna);
  2. wybranie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl