Queen Victoria in Advertising

The presentation takes a closer look at Victorian advertising.

Experimental Methods in Linguistics

Did you know that medicine and linguistics use the same diagnostic equipment?

‘Career planning’ workshops for international students

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie

We are happy to invite all long-term international students to the next edition of ‘Career Planning’ workshops with a professional trainer Joanna Jasińska, PhD.

Pokój 326

Specjalne

Since quite a few people joined the open classes programme, we've recently opened another social space - room 326. We're still working on it, but as of now it is already open and equipped with computers, chairs, tables, office materials and kitchen utilities. Enjoy the snacks, tea, coffee, etc. brought in by our staff :-) The room is open to anyone who needs to spend some extra time at Hoża 69!

Otwarcie zajęć dla studentów i studentek z Ukrainy; FAQ

Specjalne

Wydział Neofilologii podjął decyzję o otwarciu zajęć dla wolnych słuchaczy z Ukrainy. Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach proszone są o kontakt: openclasses@wn.uw.edu.pl

Potrzebujemy osób które oprowadzą naszych gości po Hożej i pomogą trafić na właściwe zajęcia. Zgłoszenia piszcie na adres: m.rosinski@uw.edu.pl

Science for Ukraine – czyli naukowcy naukowcom

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Jeśli chcesz pomóc kolegom i koleżankom w Ukrainie przetrwać w czasie wojny, zaangażuj się w projekt Science For Ukraine.

Wybory uzupełniające do Rady WN

Sprawy organizacyjne: studenckie

Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW ogłasza wybory uzupełniające do Rady Wydziału Neofilologii (11 mandatów)

04 - 05.04.2022 (pon. - wt.), w godzinach 08:00-08:00, w formie głosowania elektronicznego (USOSweb)

UniSAFE ankieta dla UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Uniwersytet Warszawski bierze udział w międzynarodowym projekcie badawczym UniSAFE, w ramach którego w kilkudziesięciu uczelniach i instytutach badawczych w Europie prowadzona jest ankieta na temat przemocy ze względu na płeć.

JLL - praktyki

Sprawy organizacyjne: praktyki
Sprawy organizacyjne: studenckie

Firma JLL serdecznie zaprasza studentów III roku studiów licencjackich, studentów studiów magisterskich i absolwentów Wydziału Neofilologii, którzy wyróżniają się znajomością dwóch języków (język angielski jest konieczny), na 3-miesięczne płatne praktyki. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy do 23 marca. d.zembrzuski@uw.edu.pl

LGBTQI+ Academy

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanej dwu-weekendowej LGBTQI+ Academy z ekspertami z USA.