Pani Profesor Maria Dakowska

Uroczystości pogrzebowe Pani prof. dr hab. Marii Dakowskiej odbędą się 22.02.2022 r. o godz. 12.30 w kościele św. Anny, ul. Krakowskie Przedmieście 68, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na cmentarz komunalny Powązki Wojskowe. W związku z uroczystościami Dziekan Wydziału Neofilologii ogłasza godziny dziekańskie dla pracowników i studentów tego dnia w godz. 11:30-15:00.

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Pani prof. zw. dr hab. Marii Dakowskiej, wieloletniej zasłużonej pracowniczki Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, cenionej językoznawczyni, uznanej w świecie autorki publikacji z zakresu psycholingwistyki i akwizycji języków obcych, laureatki licznych nagród za osiągnięcia naukowe, promotorki licznych doktoratów, sprawującej funkcję Dziekana Wydziału Neofilologii w kadencji 2016-2020.

- Dyrekcja IA