“Tiny Tomes” — or — you can’t judge a book by its size!

Nauka: biblioteka

Prezentujemy książki na co dzień ukryte w naszym magazynie bibliotecznym. Tym razem, w gablocie znajdującej się przy wejściu do czytelni, wystawiliśmy najmniejsze pozycje w naszym księgozbiorze.

Międzynarodowy projekt badawczy EUROSTUDENT

Nauka

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz!

Staż w Ambasadzie Irlandii

Nauka: warsztaty/szkolenia

Ambasada Irlandii poszukuje osoby, która dołączy do jej zespołu na stanowisku Temporary Research Assistant. Oferta dotyczy 11-miesięcznego płatnego stażu, rozpoczynającego się we wrześniu.

Całkowite lub częściowe zwolnienie z PNJA

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Podania o całkowite lub częściowe zwolnienie z PNJA do pełnomocnika dyrektora ds PNJA, na podstawie zdanego egzaminu C1 należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2019r. Złożone później będą automatycznie odrzucone.

Lista nowości bibliotecznych (aktualizacja)

Nauka: biblioteka

Zachęcamy do zapoznania się z uaktualnioną listą nowości bibliotecznych

Sesja letnia

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Ogłoszono terminy egzaminów w sesji letniej

Warsztaty "Shapers of the Future"

Nauka: warsztaty/szkolenia

Dołącz do Shapers of the Future! Nowa edycja rozwijających szkoleń dla młodych liderów z Europy Środkowej i Wschodniej, którzy dbają zarówno o innowacje, jak i o dobro publiczne.

dzien

dzień zakończenia roku

Konkurs wymowy angielskiej UMCS

Specjalne

Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS w Lublinie kolejny już raz organizuje "Konkurs wymowy angielskiej dla uczelni". Gorąco zachęcamy Studentów do wzięcia w nim udziału. Konkurs odbędzie się 14 czerwca, natomiast zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca.

Oferty praktyk

Zachęcamy do zapoznania się ofertą praktyk MSZ i Europejskiego Urzędu Doboru Kadr