Stypendia rządu włoskiego

W załączeniu przekazujemy otrzymaną z Ambasady Włoch informację o możliwości ubiegania się o stypendia rządu włoskiego na rok akademicki 2019/2020, przeznaczone dla studentów zagranicznych oraz studentów będących obywatelami włoskimi, mieszkającymi za granicą.

Projekt Statutu UW

Sprawy organizacyjne: stypendia

Projekt dostępny jest na stronie: www.uw.edu.pl/projekt-statutu-uw. Znaleźć tam można również listę nadesłanych komentarzy oraz list rektora UW prof. Marcina Pałysa w sprawie najważniejszych zmian w projekcie.

ProQuest One Academic

Nauka: biblioteka

Dostęp próbny do nowej platforma wyszukiwawczej z dostępem do czterech ważnych dla środowiska akademickiego baz.

Studencko-doktorancka konferencja „Język i tożsamość”

Nauka: konferencje

Instytut Romanistyki Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pod tytułem „Język i tożsamość”, która odbędzie się 25 czerwca 2019 r. na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Stypendia na Uniwersytecie w Konstancji

Nauka

Zachęcamy do zapoznania sie z informacją o stypendiach dla studentów i pracowników.