Witamy na nowej stronie głównej!

W czasach pandemii życie Instytutu przeniosło się do sieci, dlatego staramy się wprowadzać zmiany które ułatwią przekazywanie informacji wszystkim użytkownikom naszej strony. Nowa strona główna zawiera przede wszystkim najważniejsze aktualności dotyczące Instytutu i wydarzeń trwających na Uniwersytecie. Menu przeniesie cię do poszczególnych działów strony. Możesz też kliknąć "więcej" aby przeczytać o istotnych zmianach.

  • Klikając na "pozostałe wiadomości ->" możesz przejść do ich pełnej listy.
  • Nasz kalendarz został nieco zmodyfikowany, ale cały czas dostępny jest również jego pełny widok po kliknięciu na nagłówek.

     
  • Strona dla studentów, nie jest teraz stroną główną, ale ma swoją własna zakładkę. To rozwiązanie sprawi że aktualności skierowane przede wszystkim do studentów nie znikną pod ciężarem wszystkich innych spływających informacji.
  • Strona dla pracowników jest już rozbudowywana od jakiegoś czasu. Przypominamy, że po zalogowaniu pracownicy mają dostęp do, m.in. edycji dyżurów i swoich profili na stronie - zwiększyliśmy właśnie ilość pól możliwych do edycji.
  • Do menu trafiła zakładka Biblioteki. Mamy nadzieję że to ułatwi znalezienie informacji o aktualnych godzinach otwarcia, dostępie do katalogu czy nowościach bibliotecznych.

W razie pytań lub problemów proszę pisać na adres: m.rosinski@uw.edu.pl

 

(Autorką wirtualnego modelu Hożej 69 jest Anna Kowalska)