szkolenia w styczniu 2021 dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń dla etatowych nauczycieli akademickich dostępnych od stycznia 2021 r. W noworocznej ofercie znajdą Państwo m. in. szkolenia na temat:...

- „Wspierająca informacja zwrotna w uczeniu dorosłych”, które poprowadzi prof. J. Sujecką-Zając
(14 i 15 stycznia w godz. 12:00-15:00 oraz 21 stycznia w godz. 12:00-13:30);

- „Podróż w głąb siebie czyli świadomość i samoświadomość w uczeniu się”, które poprowadzi dr hab. M. Smuk (21 i 22 stycznia w godz. 10:00-12:30)

- „Projektowanie i prowadzenie zajęć metodą warsztatową - szkolenie trenerskie (I)”, którego trenerem będzie p. B. Płazak (13, 20 i 27 stycznia oraz 3, 10 i 17 lutego w godz. 9:00-12:30).

Ponadto udostępniliśmy Państwu kolejne szkolenia związane ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną i zaliczeniami oraz z obsługi narzędzi informatycznych.

Szczegółowe informacje nt. terminów szkoleń i rekrutacji w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

Obecnie mamy w naszej ofercie ok. 40 tematów szkoleń. Zapraszamy do zamawiania szkoleń dedykowanych dla wskazanych grup pracowników za pośrednictwem władz Państwa jednostki.

W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl

Biuro Spraw Pracowniczych
tel.:  22 5524241, 22 55 24242