Szkolenia PBN

W dniach:

- 19.01. (wtorek) o godz. 16:30

- 20.01. (środa) o godz. 16:30

- 22.01. (piątek) o godz. 16.30

 

odbędą się szkolenia online dla pracowników Wydziału przygotowane i przeprowadzone przez Wydziałowego Importera Danych Bibliograficznych p. Maję Bogajczyk, która zaprezentuje czynności, które musi wykonać każdy pracownik (takie jak zsynchronizowanie publikacji z PBN i ORCiD), aby jej/jego publikacje mogły być uznane w procesie ewaluacji oraz sposób uzupełnienia i poprawienia danych znajdujących się w systemie.

Uwaga: podane terminy są trzema terminami tego samego szkolenia, aby każdy z Państwa mógł wybrać najdogodniejszą dla siebie datę. Linki do spotkań na Google Meet zostaną przesłane do wszystkich Pracowników przed szkoleniami. Przewidywany czas każdego spotkania  to ok. 1,5 godziny + pytania.

Pragniemy podkreślić, że szkolenia te są kluczowe, ponieważ jedynie na podstawie danych wprowadzonych przez Państwa do PBN możliwe będzie uwzględnienie Państwa publikacji w planowanej ewaluacji.

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi terminów szkoleń, uprzejmie informuję, iż 1-2 dni przez szkoleniami wszyscy nauczyciele akademiccy otrzymają trzy linki do trzech szkoleń via google meet. Po Państwa stronie będzie decyzja, w którym terminie wziąć udział. Nie ma potrzeby wcześniejszego zgłaszania się na szkolenie.

Z wyrazami szacunku,

Anna Stobiecka