Szkolenia dotyczące prowadzenia egzaminów i zaliczeń na platformie Kampus-egzaminy.

W styczniu i lutym CKC UW zaprasza na szkolenia dotyczące prowadzenia egzaminów i zaliczeń na platformie Kampus-egzaminy. W programie znajduje się m.in.: przygotowywanie testów/quizów i zadań otwartych, udostępnianie wyników studentom, dobre praktyki.

Warto pamiętać że platforma Kampus i platforma Moodle IA działają na tyle podobnie, że szkolenia mogą być przydatne nawet jeśli nie prowadzą Państwo niczego na platformie Kampus (przyp. MR).

Zapisy na styczniowe szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik pod adresem https://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl/course/index.php?categoryid=48, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS). Szczegółowe instrukcje zapisu i program umieściliśmy w opisach szkoleń. Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wypełnienia dokumentów związanych z uczestnictwem w programie ZIP.

Rejestracja na wszystkie terminy styczniowe otwiera się 11.01.2021 r., a zamyka zwykle na dwa dni przed terminem wybranego szkolenia.

Zapisy na szkolenia prowadzone w lutym ogłosimy w ostatnim tygodniu stycznia.

Zapraszamy!
Zespół Centrum Kompetencji Cyfrowych UW