Szczepienia na UW

W listopadzie 2021 r. pracownicy, doktoranci oraz studenci UW – w tym studenci obcokrajowcy – zainteresowani szczepieniem 3. dawką (przypominającą) lub po prostu szczepieniem przeciw COVID-19 mogą skorzystać z tej możliwości m.in. w placówkach CenterMed. Dostępne są różne rodzaje szczepionek i terminy szczepień. Zgłoszenia są rejestrowane przez automat pod numerem tel. 22 592 48 54 (Krakowskie Przedmieście); tel. 22 592 48 51 (Żwirki i Wigury) i tel. 22 592 48 50 (Waryńskiego).

UWAGA:- informuję, że nie są to bezpośrednie zapisy na szczepienia, a jedynie automatyczna rejestracja zgłoszenia chęci zaszczepienia. Automat informuje: „zgłoszenie zostało zarejestrowane”.

Bezpośrednio można się zarejestrować:

• dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię - 989,
  • elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl,
  • wysyłając SMS o treści "SzczepimySie" na numer 880 333 333,
  • skontaktować się z wybranym punktem szczepień

Mapa punktów szczepień jest pod adresem www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien

Podczas rejestracji wystarczy podać swój nr PESEL i wybrać dokładny termin szczepienia. Potwierdzenie umówienia wizyty zostanie przesłane SMSem.

Szczepienia są bezpłatne.

Pracownicy i doktoranci UW mogą poddać się także bezpłatnym badaniom w kierunku aktywnego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 do 31 grudnia 2021 r. Test mogą wykonać ponownie także osoby, które korzystały już z badania prowadzonego przez Warsaw Genomics. Szczegóły podane są w informacjach zamieszczonych wcześniej (poniżej) oraz na stronie UW.