Sekretariat ds. studenckich

Od 26 maja sekretariat ds. studenckich będzie czynny dla studentów we wtorki i czwartki w godz. 10.00 – 12.00

W obecnej sytuacji epidemiologicznej kontakt osobisty z pracownikami sekretariatu oraz Kierownikiem Studiów będzie możliwy po mailowym uzgodnieniu terminu (proszę krótko opisać sprawę w mailu i wysłać na adres: sekretariat.angli@uw.edu.pl) ...

Prosimy wszystkich zgłaszających się do sekretariatów o zachowanie odpowiednich środków ostrożności: noszenie maseczek i rękawiczek oraz dezynfekcję rąk przed wejściem do sekretariatu.

Jednocześnie informujemy, że w okresie zawieszenia lub ograniczenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności.