Oferta szkoleń kwiecień 2021

Zapraszamy do udziału w kwietniowych szkoleniach dla nauczycieli akademickich - przygotowaliśmy szeroką ofertę z wielu obszarów wiedzy i kompetencji przydatnych w pracy dydaktycznej oraz badawczej.

W ramach szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych polecamy:

· „10 sposobów wykorzystania Google Slides w edukacji zdalnej i stacjonarnej” (14.04, godz. 9:00-12:30); rekrutacja do 10 kwietnia do 10:00;

· „Jak aktywizować studentów online? Kreatywne sposoby na prace domowe i zaliczeniowe dzięki aplikacjom i serwisom mobilnym” (15.04, godz. 9:00-12:30); zapisy otwarte do 12 kwietnia do 12:00).

W kategorii szkoleń rozwijających kompetencje miękkie zapraszamy na organizowany w ramach programu IDUBWarsztat umiejętności międzykulturowych przydatnych w pracy w zespołach badawczych” (15-16.04, godz. 10:00-13:15). Rejestracja potrwa do 13 kwietnia do 12:00.

Do 15 kwietnia (g. 12:00) trwa rekrutacja na szkolenie rozwijające kompetencje dydaktyczne nt. „Wykorzystanie elementów grywalizacji/gamifikacji w dydaktyce – wyzwania i możliwości” (17.04, godz. 10:00-15:00).

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia powyżej lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia;

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

  • w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB mogą uczestniczyć nauczyciele pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl