Nowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich w czerwcu

Już niebawem rozpoczyna się kolejna sesja egzaminacyjna i zaliczenia w formie zdalnej – zapraszamy na czerwcowe szkolenia.

Zapraszamy na szkolenie pt. „Zdalne egzaminy pisemne i ustne – przygotowanie do sesji”, które poprowadzi dr Michał Kozdra w dn. 9-10 czerwca (godz. 10:30-13:00).

Koniec roku akademickiego to również doskonała okazja, by przygotować się do zajęć semestru zimowego. Polecamy Państwu szkolenie z nurtu psychologii pozytywnej pt. „Stosowanie własnych zalet charakteru w pracy dydaktycznej” z dr Małgorzatą Styśko-Kunkowską. Odbędzie się ono w dn. 9, 14 i 23 czerwca w godz. 9:00-13:00.

W ramach programu IDUB zapraszamy do udziału w szkoleniu „Z excelem przez badania – poziom podstawowy”, które potrwa od 11 czerwca do 2 lipca w poniedziałki i piątki w godz. 16:30-18:00, a poprowadzi je dr Magdalena Łuniewska-Etenkowska. Szkolenie jest realizowane we współpracy ze School for International Science (SIS UW) przy Wydziale Neofilologii UW.

Szczegółowe informacje nt. terminów znajdą Państwo w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł szkolenia w harmonogramie lub zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;

w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: nauczyciele akademiccy pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Więcej szczegółów na temat warunków udziału znajduje się w opisach szkoleń na platformie. Bieżące informacje są również dostępne na stronach www.zip.uw.edu.pl i www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl