EducationUSA Poland Virtual Fair

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie zaprasza na targi edukacyjne EducationUSA Poland Virtual Fair. Odbędą się one w formule online 15 kwietnia w godz. 16:00-20:00 (czwartek). Udział w targach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych studiami na amerykańskich uniwersytetach.

W trakcie targów amerykańskie uczelnie, zainteresowane rekrutacją polskich uczniów na studia pierwszego stopnia (undergraduate), przedstawią swoją ofertę. Korzyści z udziału w targach: 

  • Zapoznasz się z ofertą edukacyjną 19 uczelni. 
  • Poznasz kryteria, które warto brać pod uwagę poszukując najlepszej uczelni i programu dla siebie. Ich wybór może być nie lada wyzwaniem – w Stanach Zjednoczonych ponad 4 tys. akredytowanych uniwersytetów prowadzi programy na poziomie undergraduate
  • Dowiesz się, jakie są możliwości finansowania studiów - szkoły, które wezmą udział w targach, dysponują dużymi możliwościami wsparcia finansowego dla studentów zagranicznych. 
  • Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania zadając je bezpośrednio przedstawicielom uczelni amerykańskich. 

Udział w targach jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja przez formularz: https://forms.gle/g6bPAat6PdpQ6gwb6 

Program targów, lista szkół biorących udział w wydarzeniu tutaj: https://pl.usembassy.gov/pl/targi_edukacyjne_kwiecien/ 

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Ambasady Stanów Zjednoczonych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie oraz Centrum EducationUSA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w Warszawie.