Doskonalenie kompetencji nauczycielskich - Klinika Kariery

Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą warsztatów realizowanych w ramach Programu ZIP dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela, uruchomioną w związku z trudnościami w realizacji praktyk nauczycielskich.

Zajęcia mogą być (ale nie muszą) uznawane przez koordynatorów praktyk za równoważne praktykom szkolnym. W ich ramach studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu innowacji dydaktycznych przydatnych do pracy w szkole. Zajęcia przydadzą się więc także tym studentom, którzy zrealizowali praktyki szkolne bez przeszkód. Oferta zajęć skierowana jest do wszystkich studentów UW realizujących specjalizację nauczycielską, którzy są studentami czterech ostatnich semestrów:

  • studiów pierwszego stopnia,
  • studiów drugiego stopnia, 
  • jednolitych studiów magisterskich.

Rejestracja na zajęcia w USOS rozpocznie się 4 maja i (w dwóch turach) trwać będzie do 16 maja. Udział w rejestracji wymaga żetonów PED. W związku z tym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc studentom i wygenerowanie odpowiedniej liczby żetonów PED, umożliwiających zapisanie się na zajęcia.