Biblioteka Wydziału Neofilologii - otwarcie

Zapraszamy już od 3 września 2022!!!

Zarządzenie nr 117 Rektora UW z dnia 23 września 2022 roku informuje o przekształceniu bibliotek Instytutu Anglistyki, Instytutu Germanistyki, Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich, Instytutu Romanistyki, Katedry Italianistyki oraz Katedry Hungarystyki w Bibliotekę Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do Biblioteki Wydziału Neofilologii od 3 września 2022. Czytelnia, z funkcją wypożyczalni, znajduje się na parterze budynku Dobra 55 (od strony ul. Lipowa). Biblioteka WN będzie działać w godz. 10-18, pięć razy w tygodniu,  od poniedziałku do piątku. Zamówienia należy składać za pomocą Katalogu Bibliotek UW (zielony przycisk "Zamów"). Odbiór będzie możliwy 1 godz. po złożeniu zamówienia, książki będą czekały na czytelników 5 dni. Zwroty możliwe także do całodobowej wrzutni ustawionej we wnęce na korytarzu przy Czytelni BWN.

UWAGA!!! Czytelnia BWN realizuje zamówienie tylko z miejscowego magazynu na Wydziale Neofilologii dla księgozbiorów: Instytut Anglistyki Instytut Anglistyki. OSB ; Instytut Germanistyki ; Instytut Iberystyki ; Instytut Romanistyki ; Katedra Hungarystyki ; Katedra Italianistyki. Nie można zamówić ksiązek do/od BUWu, innych bibliotek wydziałowych oraz Książkomatu.