The Dream of the Rood - audycja z udziałem dr hab. Moniki Opalińskiej

Specjalne

Zapraszamy do odsłuchania audycji w Programie 2 Polskiego Radia poświęconej poematowi staroangielskiemu.

Opieka medyczna - studenci UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zasady bezpłatnej opieki medycznej w ramach ubezpieczenia i NFZ dla studentów UW

Ważność legitymacji przedłużona

Sprawy organizacyjne: studenckie

Elektroniczne Legitymacje Studenckie na Uniwersytecie Warszawskim będą ważne w systemie USOS do 30 czerwca 2021 roku. Umożliwi to m.in. poświadczanie statusu studenta osobom korzystającym z mLegitymacji.

The Hamlet Podcast

Specjalne: multimedia

In the first episode of the Hamlet podcast Helena Żegnałek talks with Hela Teleżyńska and Jakub Kądzielski about the nuances and conundrums of directing.

Informacje o rejestracjach

Sprawy organizacyjne

Na tej stronie znajdą Państwo informacje o:

- Harmonogramie rejestracji na OGUNy i przedmioty pedagogiczne

- Kursie BHP

- Zajęciach z Technologii Informacyjnych dla studentów II stopnia

- Kursach Sojuszu 4EU+

Międzynarodowe Stypendium im. Alimardana Topczubaszova

Sprawy organizacyjne: stypendia

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o programie stypendialnym dla studentów międzynarodowych Azerbejdżańskiej Akademii Dyplomatycznej.

Pismo Prorektora w sprawie stypendium socjalnego

Sprawy organizacyjne: stypendia

Zamieszczamy pismo Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia w sprawie stypendium socjalnego

A Midsummer Night's Dream by The Cheerful Hamlets

Specjalne

The Cheerful Hamlets proudly present an online version of A Midsummer Night's Dream!

Ambasadorzy Kariery UE: przedłużona rekrutacja

Nauka: warsztaty/szkolenia

Biuro Karier UW przedłuża rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE. Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz promocją ścieżek kariery wśród społeczności studenckiej Uniwersytetu Warszawskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 25 marca. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biurokarier@adm.uw.edu.pl.

Zostań tutorem studenta ze spektrum autyzmu

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

BON UW poszukuje studentów - kandydatów na tutorów dla osób ze spektrum autyzmu