Sekretariaty IA w lipcu i sierpniu

Sprawy organizacyjne

W lipcu oraz sierpniu 2022 r. sekretariat ds. pracowniczych oraz sekretariat ds. studenckich Instytutu Anglistyki będą pracować od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 14.00. W piątki sekretariaty będą pracować w trybie zdalnym.

Językoznawstwo w Instytucie Anglistyki

Rekrutacja

Nasi studenci i pracownicy opowiadają o nowych programach nauczania w Instytucie Anglistyki. Zapraszamy do obejrzenia filmu nt. specjalizacji Językoznawstwo.

Institute of English Studies Podcast, episode 13

Specjalne: multimedia

In this special episode of IESP Bartosz Lutostański talks with Jeanette Sautner from the Embassy of Canada about current events, social and political affairs, and major challenges Canada is facing. They also discuss the opening of the Canadian Studies programme at the University of Warsaw.

Rzeczniczka Praw Studenta

Sprawy organizacyjne: studenckie

Dnia 13 czerwca Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego powołał Julię Sikorską z Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na funkcję Rzeczniczki Praw Studenta (Uchwała nr M/29/7/KB/2022).

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie

Sprawy organizacyjne

Nowy magazyn studencki Anything Goes

Nauka

Anything Goes to dwujęzyczny kwartalnik tworzony dla studentów, przez studentów. Niezależnie od wydziału czy kierunku, chcemy, żebyście pochwalili się swoimi umiejętnościami literackimi i zaprezentowali swoje prace na łamach naszego magazynu!

The Reinvention of Victorian Business in Oliver Twist

Nauka: wykłady otwarte

Join us during the 1st guest lecture (hybrid mode - online/in the reading room at the Institute of English Studies,…