Shakespeare in Culture Colloquy: Focus on Performance

Nauka: wykłady otwarte
Nauka: warsztaty/szkolenia

The Shakespeare in Culture Research Group and the Cheerful Hamlets warmly invite you to a two-day lecture and workshop series on Shakespearean theatre adaptations, focusing on performance and production. Our guest lecturer is Professor Irwin Appel, University of California Santa Barbara.

Literatura i Kultura w Instytucie Anglistyki

Rekrutacja

Nasi studenci i pracownicy opowiadają o nowych programach nauczania w Instytucie Anglistyki. Zapraszamy do obejrzenia filmu nt. specjalizacji Literatura i Kultura.

Studia na UW internetowa rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja

Filmy wyjaśniają rejestrację w systemie IRK

Zarządzenie KJD

Sprawy organizacyjne: studenckie

w sprawie przedmiotów, z których przeprowadza się egzaminy w trybie zdalnym, formy egzaminów i narzędzi informatycznych stosowanych do ich przeprowadzenia w sesji letniej roku akademickiego 2021/2022.

Studia kanadyjskie

Nowy interdyscyplinarny i dwujęzyczny kierunek studiów na Wydziale Neofilologii

Szkoła Letnia Włosko-polskie projekty tłumaczeniowe

Sprawy organizacyjne: studenckie

Szkoła skierowana jest do studentek/ów naszego Wydziału posługujących się językiem włoskim na poziomie min. B1.

Zwolnienia z PNJA

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zgodnie z Uchwałą nr 9 Rady Dydaktycznej IA od roku 2021 zwolnienia z PNJA są dopiero od oceny 4 z egzaminu C1 IA. ...

Warsztaty tłumaczeniowe Wydziału Neofilologii

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie

Zapraszamy na warsztaty tłumaczeniowe zorganizowane dla osób

studiujących na Wydziale Neofilologii UW.

Adam Dickinson, Artist's Talk and Lecture - 23.05, 18:00

Nauka: wykłady otwarte

Adam Dickinson is the author of four books of poetry. His latest book, Anatomic (Coach House Books), which won the Alanna Bondar Memorial Book Prize from the Association for Literature, Environment, and Culture in Canada, involves the results of chemical and microbial testing on his body. Venue: Dobra 55, room 3.014, Streaming on YouTube.

Folio - new issue of our students' journal

Nauka

Alfabetycznie rzecz ujmując, w najnowszym numerze znajdziecie omówienia takich zagadnień jak abiekt, dekadencja, ekologia, feminizm, filozofia, magia, malarstwo, pamięć, poezja, rasa, tłumaczenia, zdrowie psychiczne i poezję kogoś z Was – miłej lektury!