Rada dydaktyczna

Sprawy organizacyjne: pracownicze

W zakładce rady dydaktycznej pojawiły się się nowe uchwały dotyczące praktyk zawodowych i procedur antyplagiatowych.

Nagroda Dydaktyczna Rektora UW

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Z radością informujemy że dr hab. Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic otrzymała wyróżnienie w ramach Nagród Dydaktycznych UW 2020. Gratulacje!

Nowe szkolenia dla nauczycieli akademickich 19.10-19.11.

Sprawy organizacyjne: pracownicze

zapraszamy do zapoznania się z informacją o szkoleniach dla nauczycieli akademickich, które odbędą się w okresie od 19 października do 19 listopada 2020 r.

Pod koniec października odbędą się pierwsze szkolenia z obsługi aplikacji ZOOM oraz z zastosowania Design Thinking w dydaktyce. Ponadto stworzyliśmy dodatkowe terminy szkoleń z zakresu narzędzi informatycznych do aktywizacji studentów podczas zajęć, tworzenia prezentacji i multimediów, czy Google Meet.

Rekomendacje dot. nauczania zdalnego

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami dot. nauczania zdalnego.

Platforma Kampus

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Wszystkim, którzy chcą skorzystać z platformy Kampus semestrze zimowym 2020/21, przypominamy, że zamawianie zajęć na nowy semestr odbywa się poprzez formularz dostępny pod adresem: ...

Szkolenia dla nauczycieli akademickich

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami na szkolenia dla nauczycieli akademickich w październiku.

Prof. Aniela Korzeniowska’s Jubilee

Dear Colleagues,

We are very happy to to share with you some photos taken at Professor Aniela Korzeniowska’s  jubilee celebration.