New Experimental Paths of Testing Linguistic Hypotheses - Lecture by Marzena Żygis

The Truth in Interpreting Ulysses - Lecture by Sam Slote

Nauka: wykłady otwarte

Studencka Szkoła Letnia “Edukacja szyta na miarę. Specjalne i dodatkowe potrzeby uczennic i uczniów języków obcych”

Nauka: warsztaty/szkolenia

Celem tegorocznej edycji, która odbędzie się stacjonarnie w dniach 3-7.07.2023 r., jest podniesienie wiedzy i kompetencji studentek i studentów Wydziału Neofilologii w zakresie specjalnych i dodatkowych potrzeb uczniów oraz zwiększania szans edukacyjnych osób uczących się języków obcych

Zbiórka dla Chersonia

Specjalne

Pomóż ludziom i zwierzętom w Chersoniu przeżyć powódź. Weź udział w zbiórce organizowanej przez naszą studentkę, Oleksandrę Lubchuk

Nauka: warsztaty/szkolenia

W dniach 29.06.-7.07. br. w budynku Dobra 55 odbywać się będzie Międzynarodowa Szkoła Letnia "Komunikacja międzykulturowa w dyplomacji i administracji publicznej". Wydarzenie organizowane jest w ramach programu ZIP oraz we współpracy z uniwersytetami partnerskimi Sojuszu 4EU+.

New media in contemporary culture - nagrania wykładów i informacje o serii

Pogrzeb prof. Leszka Biedrzyckiego

Zawiadamiamy o odejściu Pana Profesora Leszka Biedrzyckiego, wieloletniego wykładowcy fonetyki na UW. Pogrzeb odbędzie się 14 czerwca 2023 o godz. 10:00 w Warszawie w kaplicy św. Ignacego (kaplica obok kościoła przy cmentarzu północnym).

Rekrutacja dla kandydatów z Ukrainy

Rekrutacja

Wydział Neofilologii UW także w tym roku przeprowadza rekrutację dla kandydatów z Ukrainy.

Studentki anglistyki na konferencji w Worcester!

Specjalne

Ula Skalmowska i Kasia Jaworska brały udział w konferencji „Human | Nature: Transplantation, Liminality, and Territory” na uniwersytecie w Worcester. Zachęcamy do przeczytania o ich wyjeździe