Neonalia 2021 - warsztaty Samsung R&D Institute Poland

Zespół Dziekański serdecznie zaprasza studentów WN UW na dwa webinary poświęcone wyzwaniom oraz możliwościom współczesnej komunikacji. Szkolenia przygotują i poprowadzą ekspertki Samsung R&D Institute Poland.

Tegoroczne Neonalia przenosimy do sieci i organizujemy je specjalnie dla Was we współpracy
z firmą Samsung.

SZTUCZNA INTELIGENCJA – KONKURENCJA
CZY SZANSA DLA WSPÓŁCZESNYCH FILOLOGÓW
godz. 10:00-11:30
Webinarium, w ramach którego doświadczona lingwistka z zespołu Sztucznej Inteligencji Samsung
R&D Institute Poland opowie o pracy nad AI z perspektywy filologa i odpowie na pytania:

• Czy absolwenci / studenci filologii mogą brać czynny udział w rozwoju sztucznej inteligencji?
  • Czy prace nad rozwojem sztucznej inteligencji są zarezerwowana tylko dla programistów?
  • Jak działa tłumaczenie maszynowe, dlaczego Word koryguje tylko niektóre popełnione przez nas błędy, a telefon rozumie tylko niektóre nasze komendy głosowe?

E-MAIL I KOMUNIKACJA BIZNESOWA
godz. 11:30-13:00
Webinarium, w trakcie którego koordynatorka zadań zespołu Data Acquisition w AI Team Samsung
R&D Institute Poland przedstawi dos and don’ts w międzykulturowej komunikacji biznesowej
i odpowie na pytania:

• Co robić, a czego unikać w profesjonalnej komunikacji mailowej i biznesowej?
  • Jak poprawić skuteczność Twoich maili?
  • Jak zarządzać skrzynką mailową, tak aby oszczędzić czas i nie pogubić się w Twoim „to do”?
  • Czym różni się netykieta amerykańska od koreańskiej i jak zostać e-mail superhero?

Na warsztaty obowiązuje rejestracja:

Liczba miejsc ograniczona!