Strona 1 z 16.

Folio #6 - najnowszy numer czasopisma studenckiego IA

Nauka

... a w nim: poezja i proza, dramat i kino, feminizm i polityka, interpunkcja i tłumaczenia

Seria wykładów o wielojęzyczności - kolejny już 29 kwietnia

Nauka: wykłady otwarte

W krótkim filmie prof. Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic zaprasza do śledzenia wykładów Current Trends in Multilingualism Research. Kolejny wykład już 29 kwietnia.

Irish Day 2021, online

Nauka: wykłady otwarte
Specjalne: wydarzenia

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji festiwalu Irish Day w Instytucie Anglistyki. Na stronie festiwalu znajdują się informacje o rejestracji, programie i zaproszonych gościach. Wykłady i warsztaty prowadzone będą pomocą na platformie Zoom. Linki do spotkań zostaną przesłane mailowo przed festiwalem.

Harmonogram rejestracji

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na zajęcia w roku akademickim 2021/22 prowadzone przez Instytut Anglistyki ...

Festiwal Beetween.Pomiędzy

Nauka: konferencje
Specjalne: wydarzenia

W poniedziałek 10 maja rozpoczyna się tegoroczny festiwal Beetween.Pomiędzy. Zachęcamy do zapoznania się programem poniżej. W ramach konferencji studenckiej Wyspa.Młodość udział biorą również studenci IA!

Szkolenia dla nauczycieli akademickich w maju 2021

Sprawy organizacyjne: pracownicze

w przyszłym miesiącu rozpoczyna się sesja egzaminacyjna i zaliczenia w formie online, a niebawem także przygotowanie kolejnego roku akademickiego – dlatego w majowej ofercie dla nauczycieli akademickich UW zamieściliśmy tematy dotyczące zarówno rozwoju osobistego, narzędzi informatycznych, jak i wyzwań związanych z dydaktyką.

Nagrania wykładów z konferencji EAAS

Specjalne: multimedia

Zapraszamy do obejrzenia wybranych wykładów z konferencji EAAS 2020, która z powodu pandemii odbyła się w dniach 30 kwietnia - 2 maja 2021. Konferencja była współorganizowana przez Instytut Anglistyki oraz Ośrodek Studiów Amerykańskich (UW).

Cykl spotkań "Behind the Scenes" organizowany przez Ambasadę USA

Sprawy organizacyjne: studenckie
Specjalne: wydarzenia

Ambasada USA rozpoczyna nowy cykl wirtualnych spotkań "Behind the Scenes", w którym gości twórców ze świata filmu, telewizji i produkcji.

The Hamlet Podcast #3

Specjalne: multimedia

Zapraszamy do wysłuchania trzeciego odcinku podcastu koła teatralnego The Cheerful Hamlets

Doskonalenie kompetencji nauczycielskich - Klinika Kariery

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne: studenckie
Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Biuro Innowacji Dydaktycznych serdecznie zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą warsztatów realizowanych w ramach Programu ZIP dla studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela, uruchomioną w związku z trudnościami w realizacji praktyk nauczycielskich.

Strona 1 z 16.