Strona 1 z 8.

Nowe godziny otwarcia sekretariatu

Sprawy organizacyjne

Od 9 listopada nastąpią zmiany w trybie pracy sekretariatu. Więcej informacji pod linkiem poniżej.

Nowe terminy zwrotów wypożyczeń

Nauka: biblioteka

Biblioteka Instytutu Anglistyki informuje, że uniwersytecki system biblioteczny VIRTUA wysyła czytelnikom błędne zawiadomienia o kończącym się terminie wypożyczenia książek, podczas gdy wszystkie wypożyczenia są przedłużone są do 15 grudnia.

Konkurs Studenckiego Ruchu Naukowego

Imprezy/konkursy

Działające w IA koło naukowe Second Thoughts otrzymało wyróżnienie w konkursie Studenckiego Ruchu Naukowego w kategorii Debiut Roku 2020. Gratulacje!

Nagroda Dydaktyczna Rektora UW

Nauka

Z radością informujemy że dr hab. Agnieszka Otwinowska-Kasztelanic otrzymała wyróżnienie w ramach Nagród Dydaktycznych UW 2020. Gratulacje!

Biblioteka IA do 29 listopada

Nowe ograniczenia w korzystaniu z Bibliotek UW

American Studies Encounters

Nauka

ASE to seria wykładów i warsztatów organizowanych przez amerykanistów z naszego Instytutu. Zachęcamy do obejrzenia ich nowej strony internetowej.

Cambridge Shakespeare - dostęp testowy

Nauka: biblioteka

Baza Cambridge Shakespeare zawiera wszystkie dzieła Szekspira (moduł Works of Shakespeare) oraz dzieła innych autorów na temat Szekspira (moduł Worlds of Shakespeare).

Dyżur sekretariatu ds Rekrutacji

mgr Katarzyna Kłosińska - czwartek 10.00 - 14.00

IAmP: Episode 5

Nauka: wykłady otwarte

W odcinku 5 naszego podcastu Bartosz Lutostański rozmawia z Mirosławem Aleksandrem Miernikiem o reprezentacjach kryzysu finansowego 2007/2008 we współczesnej amerykańskiej literaturze i muzyce.

Muzyka: WCZASY

Ważność legitymacji i mLegitymacje

Sprawy organizacyjne

Uprzejmie informujemy, iż studenci, dla których elektroniczne legitymacje zostały wydrukowane (ELS, a więc zapisane w USOSie i widoczne w USOSweb), mogą wnioskować o mLegitymację, która tymczasem zastąpi tradycyjny druk. Plastikowe legitymacje zostaną przekazane na wydziały po wznowieniu normalnego trybu pracy.

Strona 1 z 8.