Egzaminy certyfikacyjne - sesja zimowa

Sprawy organizacyjne: studenckie
Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na kursy repetytoryjne oraz na egzaminy certyfikacyjne w sesji zimowej.

Obowiązkowe szkolenie BHP

Sprawy organizacyjne: studenckie
Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Szkolenie dla studentów I roku studiów I i II stopnia dostępne jest na platformie Kampus od 7 grudnia 2022 do 5 marca 2023 Logowanie tak samo jak do systemu USOS.

Panel Badawczy UW

Sprawy organizacyjne

Ruszył Wewnętrzny Panel Badawczy UW, umożliwiający Studentom branie udziału w badaniach naukowych Badaczy z UW, za co mogą otrzymać 1 ECTS w ramach przedmiotów ogólnouniwersyteckich oraz szansę na dodatkowe gratyfikacje pieniężne.

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej

Sprawy organizacyjne: studenckie

Wykład z Podstaw Ochrony Własności Intelektualnej odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom: 11 grudnia 2022 r. (niedziela) w godz. 14:30-17:30 dla studentów I roku studiów zaocznych II stopnia oraz 16 grudnia 2022 r. (piątek) w godz. 17.30-20.30 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia.

Kongres Humanistyczny "Humanistyka-Społeczeństwo-Tożsamość", 7-9 grudnia

Nauka: konferencje

The 1st International Humanities – Society – Identity Congress will gather scholars and young researchers who wish to share their knowledge in humanities and present the results of innovative and interdisciplinary research focusing on Humanities – Society – Identity.

Legalizacja pobytu studentów i doktorantów zagranicznych

Sprawy organizacyjne

Welcome Point zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących legalizacji pobytu studentów i doktorantów zagranicznych. Spotkania poprowadzi dr Łukasz Wieczorek, Pełnomocnik Dziekana ds. legalizacji pobytu cudzoziemców, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. 

4th Re-Examining American Literature Student Symposium

Nauka: konferencje
Sprawy organizacyjne: studenckie

Studencka konferencja organizowana na Wydziale Anglistyki UAM przez sekcję Literatury Amerykańskiej Koła Naukowego WA UAM. 25 Marca 2023, online

Kserowanie materiałów na egzaminy

Sprawy organizacyjne: pracownicze

Pracownicy Wydziału Neofilologii w celu kserowania materiałów na egzaminy dla studentów mają możliwość skorzystania z kserokopiarki znajdującej się w Bibliotece WN, pok. 0.150 w godzinach otwarcia, tj. poniedziałek-piątek 10:00-18:00; karta dostępu do ksero będzie każdorazowo udostępniana przez Pracownika Czytelni.

Emotions and feelings in language learning and teaching

Specjalne: multimedia

dr Agnieszka Kałdonek-Crnjaković and dr Luis Javier Pentón Herrera discuss the topic of emotions and feelings in language learning and teaching. The YouTube lecture premieres on 25.11 at 21:00, as part of the second edition of Noc Anglistów. Check out the YT channel, and nocanglistow.pl for more videos

EKOinnowatorzy

Sprawy organizacyjne: studenckie

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu EKOinnowatorzy, którego celem jest wyłonienie kół naukowych, studentów oraz doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej, konstrukcyjnej, organizacyjnej i popularyzatorskiej o charakterze proekologicznym.