Page 31 of 31.

Linguistics Prague 2020

Nauka: konferencje

We invite graduate students and postdoctoral researchers to the fourth international edition of the conference Linguistics Prague (formerly Lingvistika Praha).

 

The conference takes place at the Faculty of Arts of Charles University in the very center of Prague, Thursday 23 April to Saturday 25 April 2020.

Program MOST dla studentów

Nauka
Sprawy organizacyjne

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w innej uczelni w ramach programu MOST w semestrze letnim 2019/2020, zobowiązane są zarejestrować się pomiędzy 31 października a 30 listopada 2019 roku w Internetowej Rejestracji Kandydatów MOST...

http://rownowazni.uw.edu.pl/

Sprawy organizacyjne

Dziś swoją premierę miał główny spot promujący kampanię antydyskryminacyjna "Wszyscy jesteśmy równoważni" w którym członkowie społeczności akademickiej UW mówią jednym głosem, że Uniwersytet Warszawski jest przeciwko wszelkim rodzajom dyskryminacji na uczelni.

UW a nowy Statut

Sprawy organizacyjne

Biuro Prasowe uruchomiło nową stronę - „UW a nowy Statut”. Będą na niej publikowane informacje i materiały (teksty, przewodniki, prezentacje) dotyczące zmian zachodzących na uczelni, które wynikają z przyjęcia przez Senat w czerwcu tego roku nowego Statutu uczelni.

ROWNOWAZNI.UW.EDU.PL

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

rownowazni.uw.edu.pl to równościowa strona uniwersytecka zawierająca kompleksowe i praktyczne informacje na temat dyskryminacji.

Terminy rejestracji

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Terminy rejestracji na zajęcia dla studentów Anglistyki, SFK, MISH studiów stacjonarnych i niestacjonarnych/ wieczorowych I stopnia i II stopnia na semestr zimowy roku akademickiego 2019/20. (NIE DOTYCZY STUDIÓW ZAOCZNYCH)

prof. Andrzej Tretiak, wystawa

Nauka

W dniu 3 sierpnia 2019 r. minęła 75. rocznica śmierci prof. Andrzeja Tretiaka (1886-1944), twórcy anglistyki warszawskiej, neofilologa. W holu budynku Wydziału na Dobrej 55 udostępniono wystawę poświęconą tej postaci, w październiku br. wystawa zostanie przeniesiona do budynku Instytutu Anglistyki. Tymczasem można zapoznać się z wirtualną wersją wystawy.

Oficjalna grupa studentów UW na Facebooku

Sprawy organizacyjne

Wszystkich studentów IA a w szczególności przyszłych studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Galicia Studies in Linguistics, Literature and Culture: The Students’ Voices 8

Nauka: konferencje

On behalf of the Association of Students of English and the Institute of English Studies of the University of Rzeszów,…

Page 31 of 31.