Seminaria magisterskie, językoznawcze w roku akademickim 2022/2023:

Rekrutacja

Studentów rozpoczynających studia magisterskie zachęcamy do zapoznania się z ofertą seminariów językoznawczych w Instytucie.

Welcome Day at UW

Sprawy organizacyjne: studenckie

We invite all new international long-term degree-seeking students to a welcome meeting ...

Royal Jubilees in the UK - wykład dr hab. Doroty Babilas

Nauka: wykłady otwarte

Czy Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii świata? O ile wyprzedziła swoich poprzedników na brytyjskim tronie? Czy i w jaki sposób świętowano rocznice długoletniego panowania w UK.

26 Warszawski Festiwal Nauki - nasze wydarzenia

Nauka: wykłady otwarte

Historia językoznawstwa I

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

W nadchodzącym semestrze studenci I stopnia mogą dobrać kurs "Historia językoznawstwa I" ponad limit programowy. Zachęcamy do rejestracji.

Scotland in Europe, Conference Programme (21-23.09)

Nauka: konferencje

Intensive Polish Language Course organized by Welcome Point UW

Nauka: warsztaty/szkolenia

Studenci UW - Grupa FB

Sprawy organizacyjne: studenckie

Witamy w gronie studentów Instytutu Anglistyki!

Sekretariaty IA w lipcu i sierpniu

Sprawy organizacyjne

W lipcu oraz sierpniu 2022 r. sekretariat ds. pracowniczych oraz sekretariat ds. studenckich Instytutu Anglistyki będą pracować od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 14.00. W piątki sekretariaty będą pracować w trybie zdalnym.