Aktualności


Przewodnik dla studentów zagranicznych

Sprawy organizacyjne

Welcome Point UW przygotowało rozbudowany przewodnik dla studentów zagranicznych.

Pandemic Books Display

Nauka: biblioteka

Check out some recommendations from our pandemic books display

Informacja w sprawie ważności legitymacji studenckich

Sprawy organizacyjne

W związku z pytaniami dotyczącymi ważności legitymacji informujemy, że legitymacje studenckie, doktoranckie i służbowe nauczyciela akademickiego są ważne co najmniej do 30 listopada.

Prof. Aniela Korzeniowska’s Jubilee

Nauka
Sprawy organizacyjne: sprawy pracownicze

Dear Colleagues, 

We are very happy to to share with you some photos taken at Professor Aniela Korzeniowska’s  jubilee celebration.

Rejestracja na zajęcia WF

Sprawy organizacyjne: rejestracje/egzaminy

Rejestracja na zajęcia WF rozpocznie się 24 września o godz. 21.00. Oferta zajęć oraz harmonogram rejestracji znajduje się na stronie SWFiS UW.

Harmonogram festiwalu nauki

Nauka: wykłady otwarte
Nauka: warsztaty/szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń organizowanych przez Instytut Anglistyki w ramach Festiwalu Nauki 2020

N-PROM: European Network for Psycholinguistic Research

Nauka

Psycholingwistyczny projekt prof. Agnieszki Otwinowskiej-Kasztelanic znalazł się wśród sześciu projektów koordynowanych przez naukowców z UW finansowanych w pilotażowym konkursie na projekty edukacyjne sojuszu 4EU+. Gratulujemy!

Przewodnik dla nowych studentów 2020/2021

Nauka: warsztaty/szkolenia
Sprawy organizacyjne

Specjalnie dla studentów pierwszego roku zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o uczelni. Jak zapisać się na zajęcia? Kiedy można wyjechać na wymianę zagraniczną? Czym jest USOS, punkty ECTS, oguny i lektoraty? Na jakie wsparcie można liczyć? Przewodnik dostępny jest w wersji elektronicznej i online.

II tura rekrutacji Erasmus

Sprawy organizacyjne: Stypendia

Zachęcamy studentów IA (i SFK) do aplikowania o wyjazdy Erasmus+ na zagraniczne studia częściowe w roku 2020/2021 w ramach drugiej (ogólnouniwersyteckiej) tury rekrutacji. W tym roku zostało wyjątkowo dużo wolnych miejsc w atrakcyjnych lokalizacjach. Przypominamy, że stypendium Erasmus można wykorzystać również jeśli uniwersytet goszczący oferuje wyłącznie nauczanie zdalne!

Wybory dyrekcji Instytutu Anglistyki

Sprawy organizacyjne

W wyniku wyborów przeprowadzonych w dniach 9-10 września 2020 nową dyrektorką Instytutu Anglistyki została dr hab. Agnieszka Piskorska. Serdecznie gratulujemy!